kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-11-2022, 10:40
Cornella's Avatar
Cornella Cornella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 7
Domyślnie

Mnie jednak podoba się najbardziej elewacja z drewna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-12-2022, 10:16
Eryk Mężczyzna Eryk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 98
Domyślnie

Drewnianą elewację tez z powodzeniem możesz pomalować i nadać jej nowe życie. Praktycznie do każdego typu elewacji sprawdzi się farba Śnieżka Extra fasadowa. My malowaliśmy nią tynk cementowy - super przyczepność, bardzo ładny efekt, do tego pełni ona także funkcję ochronną przed czynnikami atmosferycznymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-12-2022, 19:47
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cornella
Mnie jednak podoba się najbardziej elewacja z drewna.

Drewno fajne, ale jako dodatek. Fragment np. przy oknach. Cała elewacja to może jednak nie. A co powiesz na cegłę? Mi się podoba np. ta od https://elabrick24.pl/. Sporo kolorów mają u siebie i też różne faktury. Te przebarwienia na niektórych modelach wyglądają fantastycznie. Bardzo naturalnie. Ale to nie powinno dziwić, w końcu to manufaktura
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-12-2022, 12:37
sysia sysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

a jakie teraz kolory są modne, jeśli chodzi o elewacje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-11-2023, 13:54
vvolkman's Avatar
vvolkman vvolkman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 5
Domyślnie

Oczywiście, że elewacje można pomalować na własną rękę. Warto tylko zastanowić się nad wynajmem rusztowania aluminiowego w Warszawie - https://rusztowania123.pl/. Wynajem rusztowań pozwala oszczędzić czas i środki finansowe. Zasoby te są niezbędne przy posiadaniu własnego rusztowania, które trzeba regularnie serwisować i poddawać przeglądom technicznym. Wynajmując rusztowanie, nie musimy się tym martwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-01-2024, 15:41
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Jeśli planujesz malowanie elewacji, sugeruję przyjrzenie się firmie Kesyr. To firma, której eksperci nie tylko dysponują solidnym doświadczeniem, ale również wkładają serce w każdy projekt. Od dawna wykonują prace na wysokości w Łodzi, co czyni ich ekspertami w tej dziedzinie. Świadczą prace na wysokości Łódź na wysokim poziomie, popatrz na ich realizacje na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-01-2024, 14:00
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 484
Domyślnie

Ja jestem zdania, że takie usługi są potrzebne, ponieważ na elewacji gromadzi się brud, mogą pojawić się jakieś ubytki, więc elewacja wymaga napraw oraz ponownego pomalowania. Jeśli będziecie szukać takich usług w Małopolsce i Śląsku, to zainteresować możecie się ofertą firmy https://rs-mal.pl/malowanie-elewacji/ . Wycenę wykonają indywidualnie w zależności od obecnego stanu Waszej elewacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.