kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #171  
Stary 26-11-2021, 13:29
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Eveline zdecydowanie górą często sięgam i po kolorówkę i po produkty do pielęgnacji twrazy i ciała a teraz w ich e-sklepie jest promocja na wszystko ( do 70%) z okazji Black Weeks więc warto skorzystać i pouzupełniać zapasy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #172  
Stary 01-12-2021, 01:02
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Myślę, że w wielu przypadkach pomocne będzie tylko leczenie farmakologiczne, które nie zawsze jest łatwe, ponieważ często dochodzi też przesuszenie skóry. Na szczęście na rynku są teraz odpowiednie produkty i na pewno polecić warto Keracnyl Repair, który poprawia elastyczność i nawilżenie skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #173  
Stary 25-12-2021, 19:00
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Na suchą cerę fajnie sprawdzi się suplement Neoglandyna z olejem z ogórecznika i olejem lnianymi, który działa kojąco na dolegliwości skórne. Zapewnia skórze ochronę i dobrze nawilza, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #174  
Stary 28-12-2021, 13:31
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Moja cera jest bardzo wymagająca, wrażliwa i sucha. Dlatego wybór odpowiednich kosmetyków to nie lada wyzwanie. Na całe szczęście, koleżanka poleciła mi kosmetyki polskiej marki https://www.herbapol-polana.com/ ktore sprawdzają mi się wprost fantastycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #175  
Stary 06-01-2022, 18:17
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Jesli chodzi o makijaż to tutaj na pewno mpim ulubionym kosmetykiem jest podkład od Annabelle Minerals. Daje dobre krycie, fajnie dopasowuje się do koloru cery, nie robi plam i nie ściera się Makijaż z nim wygląda świeżo i naturalnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #176  
Stary 13-06-2022, 19:29
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 448
Domyślnie

Nie mam ulubionej marki kosmetyków, jednak zawsze stawiam na dobry skład, dlatego kupuje profesjonalne kosmetyki, takie, które można znaleźć w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji włosów, to zazwyczaj kupuje je tutaj https://hair-shop.pl/ . Moim zdaniem sklep ma bogatą ofertę i warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #177  
Stary 26-07-2022, 11:40
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Z racji tego, że uwielbiam w makijażu konturowanie, to mogę Wam polecić taki produkt, jak ​br​on​zer Feel The Bronze od Eveline. Wydaje mi się, że jak najbardziej warto przetestować, bo kosmetyk kosztuje niewiele, a daje efekt wow!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #178  
Stary 14-09-2022, 11:27
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Zdecydowanie nie mogę się rozstać z produktem jakim jest Melanotan, szczególnie gdy mija lato. Dzięki niemu moja skóra jest przez cały rok opalona i pięknie wygląda zawsze, a nie tylko latem po tym jak już się opali. Warto też poczytać o nim na stronie https://melanotan.biz/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #179  
Stary 14-09-2022, 18:59
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 448
Domyślnie

Jakiej marki kosmetyków używacie do pielęgnacji skóry twarzy i ciała? Dotychczasowe kosmetyki zaczęły mnie uczulać i szukam dla nich alternatywy. Zależy mi na tym, aby kosmetyki były z dobrym skaldem i fajnie jak by były w atrakcyjnej cenie. Co powiecie o tej marce https://ziaja.com/ . Z tego, co widzę, mają bardzo duży wybór asortymentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #180  
Stary 15-09-2022, 09:47
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Może nie kosmetyk, ale produkty konopne. Odkąd trafiłam na Cannabication nie sięgnęłabym już po żadne inne. Do tych mam ogromne zaufanie i wiem, że są bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.