kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-08-2023, 20:55
KarolinaR9 KarolinaR9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2023
Posty: 9
Domyślnie Odkrywanie tajemnic wewnętrznego świata - USG jamy brzusznej w Poznaniu

Dziś chciałam się z Wami podzielić pewnym fascynującym tematem, który zaczyna mnie coraz bardziej intrygować. Chodzi o badania ultrasonograficzne jamy brzusznej i miednicy. Wiem, że wiele z Was już miało okazję skorzystać z takiego badania, a ja mam w planach to wkrótce zrobić.

Ostatnio dowiedziałam się o miejscu, gdzie oferują kompleksowe badania USG w Poznaniu, zwłaszcza skupiające się na jamie brzusznej i układzie moczowym. To MedFlow Poznań, o którym słyszałam wiele pozytywnych opinii. Czy wiecie, że to USG może pomóc w wykryciu różnych problemów zdrowotnych? Nawet jeśli się dobrze czujemy, regularne badania mogą przyczynić się do wczesnego wykrycia ewentualnych komplikacji.

Jeśli ktoś z Was był już w MedFlow Poznań na badaniach, chętnie poznam Wasze doświadczenia! A jeśli macie podobne plany jak ja, to możemy razem śledzić ten temat i dzielić się informacjami.

Jeśli jesteście ciekawe, co dokładnie obejmuje badanie USG jamy brzusznej i miednicy wraz z układem moczowym, zachęcam do zajrzenia na stronę: https://www.medflow.pl/usg-poznan/us...adem-moczowym/.

Pamiętajmy, że zdrowie to nasza najważniejsza skarb, więc warto się nim zainteresować i regularnie dbać o swoje ciało. Bądźmy dla siebie wsparciem i inspiracją w trosce o dobre samopoczucie! 💕
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.