kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-10-2015, 09:29
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Telewizja: oglądacie czy to już totalne bzdury?

Telewizja: oglądacie czy to już totalne bzdury?
Mam wrażenie, że tv pasie nas ostatnio takim szajsem, że głowa boli...
?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-10-2015, 11:20
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Czasami oglądam, ale jednym słowem to telewizja nie jest dla mnie jakąś pierwszą życiową atrakcją, więc po prostu jak znajdę program czy film, który mnie interesuje, to obejrzę, a jak nie to trudno.
Zawsze można pójść sobie do netu o coś pooglądać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2015, 09:47
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Oglądam już głównie tylko kreskówki i programy naukowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-10-2015, 18:45
Stefa56's Avatar
Stefa56 Stefa56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja juz dawno zrezygnowałam z oglądania telewizji, teraz moim głównym źródłem informacji jest Internet. Oglądam co chcę, kiedy chcę, bez tych beznadziejnych bloków reklamowych. Oczywiście, mam platformę cyfrową w domu, ale to głównie dla dzieci, jak jestem sama w domu to nawet telewizora nie odpalam... Nie znoszę telewizji śniadaniowych, ta ich sztuczna pseudo improwizacja jest żałosna, a poruszane tematy wołają o pomstę do nieba: malować oko z prawej do lewej, czy z lewej do prawej...? Masakra...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-11-2015, 17:31
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Oglądamy tylko programy przyrodnicze, podróżnicze, czyli wszystko discovery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-11-2015, 10:41
Hadrianna's Avatar
Hadrianna Hadrianna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Poza serwisami informacyjnymi i transmisjami sportowymi z niektórych dyscyplin sportu to raczej nie oglądam telewizji. Jeżeli chodzi o filmy czy seriale to zazwyczaj moim źródłem jest internet. No może raz na jakiś czas, jak mi się strasznie nudzi, rzucę okiem na sitcom z Comedy Central Ogólnie mogę przyznać rację autorce tematu. Te wszystkie programy typu Trudne sprawy, których wysyp dotknął wszystkie stacje telewizyjne, to naprawdę żenada w najczystszej postaci. Zastanawiam się kto to ogląda... w końcu muszą mieć jakąś oglądalność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-11-2015, 23:34
Gagatkowa's Avatar
Gagatkowa Gagatkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja unikam raczej telewizji polskiej czy też Polsatu bo tam totalne dno wole sobie oglądnąć jakieś HBO czy też national geographic czy nawet discovery chanel chyba jedyne programy mądre i rozsądne gdzie można się naprawdę sporo nauczyć. Na tvp same powtórki an Polsacie podobnie więc nie ma co oglądać od czasu do czasu oglądane wydarzenia czy też wiadomości ale tam wszystko na jedno kopyto co już naprawdę się nudzi. Również jak chce sobie oglądnąć film wole zdecydowanie się udać do kina na jakąś dobrą premierę a nie męczyć się przed tv.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-11-2015, 12:20
Verni's Avatar
Verni Verni is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Telewizja na pewno rozczarowuje jeśli chodzi o rozrywkę (zaczynam mieć alergię na widok kabaretów). Ale już w temacie filmów czy seriali nie jest źle. Co prawda, trzeba szukać bardziej niszowych kanałów, bo główne pasma nie mają dobrego gustu, ale nieraz daje się znaleźć prawdziwe perełki. Dla mnie odkryciem ostatnich lat są zagraniczne seriale, bywa, że tak świetne, że filmy kinowe mogą im pozazdrościć fabuły. Taka fascynacja kończy się zwykle tym, że kupuję cały sezon, albo i kilka i oglądam ciągiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-11-2015, 19:52
Karoles Karoles is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 10
Domyślnie

Nie oglądam. Jak chcę wiadomości, to czytam w internecie. Telewizor słuzy nam jako ekran do filmów z laptopa i gier dla dzieciaków z plejki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-12-2015, 10:53
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

Ja może nie tyle oglądam, co słucham - lubię siedzieć w kuchni i słyszeć co tam za ploteczki w porannych serwisach
Mąż natomiast ogląda baardzo dużo - wieczorami i popołudnia sport non stop, nawet zastanawiamy się czy z racji na efekty nie zmienić telewizora na coś większego.
Czytaliśmy na http://www.morele.net/wiadomosc/tele...ajlepszy/1730/ o bardzo różnych możliwościach no i liczymy że jak będzie premia na świeta, to sobie sprawimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.