kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-11-2021, 21:53
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie Demakijaż cery wrażliwej

Szukam delikatnego produktu do demakijażu skóry bardzo wrażliwej. Do tej pory miałam płyn micelarny ale zaczęły mnie szczypać po nim oczy, skóra też mam wrażenie, że lekko się po nim wysusza i podrażnia. Znajdę coś delikatniejszego? Ale żeby makijaż usuwał dokładnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-11-2021, 06:28
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Przy takiej mocno wrażliwej skórze to takie kosmetyki których nie trzeba zmywać ani trzeć bo od tego się robią podrażnienia. Płyny micelarne są różne właśnie, na pewno jak czujesz szczypanie i wysuszenie to odstawiaj. Ja bym Ci polecała żel- balsam oczyszczający z Avene Tolerance. On jest bardzo delikatny, do demakijażu. Wystarczy nałożyć na wacik, przetrzeć twarz w tym oczy. I nie spłukiwać. Naprawdę dobrze oczyszcza a przy tym pielęgnuje skórę. Na pewno nie będziesz czuć szczypania i nie wysuszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-11-2021, 22:08
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

O widzisz, właśnie o coś takiego mi chodziło. Nie mam nic z Avene jeszcze ale kiedyś mi farmaceutka polecała ich kosmetyki. Nie było okazji jakoś wypróbować wcześniej to teraz będzie. Codziennie nakładam makijaż wiadomo to to zmywanie bywa kłopotliwe. A jak nie zmyję dokładnie to dopiero skóra szaleje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-11-2021, 19:40
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

No to wypróbuj koniecznie. Jak potrzebujesz jeszcze kremu dobrego to też z Avene Tolerance Control zobacz, bardzo dobrze nawilża skórę i łagodzi ewentualne podrażnienia. Jak u mnie się pojawia jakieś zaczerwienienie, pieczenie to wystarczy odrobina kremu i od razu czuję ulgę. Najlepszy do skóry bardzo wrażliwej. A naprawdę testowałam wiele kosmetyków, w tym te polecane przez lekarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-12-2021, 06:19
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Wcale nie tak łatwo wybrać produkty do pielęgnacji ciała i demakijażu. Ja dość długo szukałam produkty, który oczyści moją twarz bez uczucia ściągnięcia. I powiem wam, że colway żel do mycia twarzy sprawdza się tutaj fenomenalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-12-2021, 01:26
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Jeśli chodzi o produkty do demakijażu to u mnie dobrze sprawdza się masło hydrofilne, genialnie zmywa co trzeba i nie podrażnia mojej delikatnej skóry. Tu sobie o nim poczytajcie https://www.szminkapisane.pl/artykul...czajace-143768 moze także zdecydujecie się na ten produkt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2021, 08:19
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 249
Domyślnie

Do cery wrażliwej bardzo polecam kosmetyki z olejkiem konopnym - https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27, sam olejek też może pomóc w zmywaniu makijażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-12-2021, 09:04
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Cera wrażliwa wymaga szczególnej, delikatnej pielęgnacji. Dlatego ja doradzam stosować takie kosmetyki, które będą miały naturalny skład i nie będą powodowały podrażnień. Na stronie sklepu https://www.kwiatszafranu.pl/ można takie znaleźć. Nie tylko do demakijażu, ale też do pielęgnacji. Wybór jest, ja to nawet wolę takie internetowe sklepy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-01-2022, 23:04
sandy sandy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 12
Domyślnie

Też mam delikatną skórę i mi podpasował olejek z Eveline z serii Beauty and glow. Ma przyjemny naturalny skład i u mnie nie wywołuje żadnych podrażnień, a skóra jest maksymalnie oczyszczona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-02-2022, 19:15
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Koniecznie wypróbuj ten płyn micelarny https://www.e-polana.com/kosmetyki/k...celarny-400-ml . Ja wiem o czym mówisz, też mam wrażliwą skórę i większość kosmetyków do demakijażu mi ją dodatkowo podrażnia, szczypie w oczy. Ten z Polany jest inny, delikatnie oczyszcza i odświeża skórę i wręcz łagodzi podrażnienia. Super!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.