kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 02-04-2014, 13:30
podwodna podwodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 11
Domyślnie

Całkiem fajne te koszulki satynowe. Może się na jakąś skuszę Ja zawsze oglądam każdą złotówkę pięć razy zanim ją wydam - oszczędzanie mam we krwi. Ale za to gdy widzę duuużą promocję jakoś mniej zastanawiam się nad wydatkami. Nawet jak mi coś w tym momencie nie jest akurat potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 12-04-2014, 14:55
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Satyna jest bardzo ładna jeśli chodzi o prezencję, choć trochę śliska...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 18-04-2014, 16:26
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Zakupoholizm nigdy nie jest niczym dobrym. Wiem to z własnego doświadczenia ponieważ jeszcze niedawno kiedy widziałam przeceny minus 50 albo tym bardziej minus 70 procent nie mogłam się opanować i potem przychodziłam do domu z masą przeróżnych rzeczy, które wcale nie były mi potrzebne. Niestety ale portfel na tym cierpi. Pomogła mi wizyta u specjalisty, taka pomoc psychologiczna dla zakupoholików jest aktualnie prowadzona w tym gabinecie na ulicy Gocławskiej w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 06-05-2014, 11:38
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

No ja uwielbiam zakupy Jak nic innego poprawiają mi humor. Wiecie co świetnego sobie ostatnio kupiłam? W promocji czapkę z napisem ,,zołza" - możecie sobie ją obejrzeć na zdjęciu poniżej Znalazłam ją w sklepie : http://www.odczapy.pl - mają tam obecnie niezłe okazje tak więc możecie sobie zerknąć.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 19-05-2014, 08:09
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Ja nie mam serca pozbywać się ciuchów mimo że w nich w ogóle nie chodzę ;P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 25-09-2014, 22:41
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Och...czasem rzeczywiście zdarza mi się kupować rzeczy w których potem nie chodzę. Jednym z moich takich ostatnich nabytków jest sukienka imitująca wężową skórkę z zamkiem z przodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 29-09-2014, 15:23
podwodna podwodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 11
Domyślnie

Chyba każdej z nas zdaży się czasami nietrafiony zakup ;/ Zawsze można jednak oddać mamie, siostrze czy koleżance - szkoda żeby leżało i totalnie wyszło z mody. Dlatego wolę zakupy online - w domu jakoś trzeźniej myślę niż między wieszakami. Koszty dodatkowe praktycznie zerowe, bo wiele sklepów ma darmową wysiłkę, a nawet zdarza się darmowy zwrot towaru, jak w Zalando. W sieci wyszukam sobie zawsze promocje albo kody rabatowe do sklepu i wychodzi nawet taniej, np. na tanio.co czy innym portalu. Dla leniwych: http://www.tanio.co/zalando
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 09-04-2015, 08:29
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ej dziewczyny...a wydajecie sporo kasy na kosmetyki? Może więc skusi Was nowy klub zakupowy Tusz i Róż - http://www.tusziroz.pl, gdzie mają oferować sporo tańsze kosmetyki? Zapiszcie się do nich na newsletter, a dostaniecie kupon na darmową wysyłkę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 11-04-2015, 21:31
Marciutka Marciutka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

No ale przecież tutaj jest temat jak zakupoholiczki..To mi się zdaję, że po prostu czasem musimy sobie odradzać jakieś zakupy z tego powodu iż nie można przekonywac jakiś osób do tego by kupowały za dużo hihi W moim przypadku ja teraz staram się wszystko ograniczać i nie chcę już za dużo rzeczy kupować bo to nie jest dla mnie dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-07-2016, 15:33
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Każda zakupoholiczka powinna wiedzieć gdzie znajdzie kody rabatowe dzięki którym będzie mogła kupować taniej w sklepach internetowych. Takie kody można znaleźć np u nich https://www.qpony.pl/douglas i to w dużych ilościach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.