kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-07-2015, 15:13
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie Jak często, czy w ogóle i dlaczego chodzicie do spa i na zabiegi kosmetyczne?

Jak często, czy w ogóle i dlaczego chodzicie do spa i na zabiegi kosmetyczne?
Kiedy wybrałyście się po raz pierwszy, gdzie, czy było warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-07-2015, 10:22
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

jak mam hajs, to chodzę...
właśnie mam i rozglądam się za nowym fajnym miejscem z zabiegami spa we wrocławiu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-07-2015, 12:14
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie odp

Co do Wrocławia, to poczytaj sobie o zabiegach i rytuałach Spa dla ciała na stronie gabinetu http://www.wyspapiekna.pl/rytualy-spa-ciala/ - niektóre pomysły z ich oferty są naprawdę swietne!

A co do tego czy chodzę do SPA, to też w sumie sporo zależy tu od funduszy, staram się tak raz na 2 miesiace, ale wiadomo, jak dziecku coś wypadnie, czy coś w domu nawali, no to trzeba przyjemności odłożyć na bok.
Ale sam fakt jak już idę to wtedy cieszy tym bardziej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-07-2015, 08:26
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie

No ja mam podobnie, wiadomo, że jak się zarabia te 2 koła na miesiąc,
to nie zawsze jest możliwość odłożenia na SPA, ale już co kilka miesięcy owszem.
Na warszawskim Ursynowie jest bardzo przyjemne SPa - http://www.medicaspa.pl/ - mogę od nich polecić masaże, łóże wodne super relaksujące i zabiegi mezoterapii - porządnie, konkretnie i z drugiej strony tak, że naprawdę czuje sie potem świetne odprężenie.
No ale to jak się ma pieniadze tak, ja napisałaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-07-2015, 09:46
zelazko123's Avatar
zelazko123 zelazko123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 10
Domyślnie

Od czasu do czasu - najczesniej wtedy kiedy mąż wykupi mi jakis karnet, a tak to zwykle o tym nie myślę, nie mam czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-07-2015, 10:53
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie

Ja lubię pojechać sobie SPA, tak raz na pół roku żeby się porządnie odstresować, zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach. Niedawno znalazłam rewelacyjne SPA tylko dla kobiet: http://www.talaria.pl/. Całość mieści się w przepięknym pałacu, wszystko otoczone zielenią, pokoje i zabiegi na najwyższym standardzie, a jedzenie tam to czysta przyjemność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-07-2015, 19:49
dark.ambient dark.ambient is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Tak raz w miesiącu się wybieram skoro mój facet raz w miesiącu wydaję kasę na jakiś wodny sport flyboard to ja na pewno raz w miesiącu wydaję kasę na takie coś jak SPA. TO mi się przydaję bardzo mocno i to jest dla mnie takie odpowiednie. lubię to fest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-08-2016, 14:25
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Ja niestety jeszcze nie miałam okazji pójść do spa, ale mam nadzieję, że kiedyś w końcu znajdę czas. Ostatnio wpadł mi w oko resort Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Chciałabym się kiedyś wybrać do tamtejszego spa, które oferuje zabiegi z winem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-08-2017, 12:49
tatromaniaczka tatromaniaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Ja chodzę raz w miesiącu. Wtedy robię sobie taki pakiet: pedicure, manicure regenerujący płytkę paznokcie i piling kawitacyjny z maseczką. Do niedawna w ogóle nie chodziłam do kosmetyczki, ale od kiedy rzuciłam palenie stać mnie na "trochę" więcej więc się nagradzam za każdy miesiąc niepalenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-05-2018, 18:25
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

My raz na jakiś czas z mężem jeździmy do spa w Janowie Podlaskim, żeby zrobić sobie porządny reset i wtedy korzystamy z tamtejszych dobrodziejstw ile się da
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.