kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 11-02-2020, 16:11
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Cytat:
Napisał Patrycja35
Ogólnie dzisiaj medycyna estetyczna wiele pomaga, ale poza zabiegami odsysającymi tłuszcz, to popracowałabym jednak nad odpowiednią dietą...

Zgadzam się, fakt, ze taka np liposukcja laserowa jest bardzo skuteczna,
co zresztą można wyczytać w pismach medycznych na stronach różnych klinik ( np. https://lipoline.pl/ ), ale nie oszukujmy się że to też jest pójście prostsza drogą, bo eliminujesz tłuszcz operacyjnie i spoko, ale złe nawyki żywieniowe zostają, a bez ich zmiany za chwilę będzie z ciałem dokładnie to samo...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 11-02-2020, 18:27
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Trening EMS jest bardzo skuteczny nie tylko pomaga spalić zbędne kg i cm w obwodach ale i bardzo fajnie podnosi wydolność organizmu. Jak mieszkacie w Warszawie to polecam Victory Body na ulicy Rumiankowej ( Wesoła). Świetni trenerzy, ja ćwiczę z Damianem. Trening wykonuje się tylko raz w tygodniu i trwa zaledwie 20 minut. A efekty są kapitalne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-03-2020, 13:13
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Ja polecam tabatę, na spalanie tłuszczu idealna. Chodzę sama do Champion Toruń i mogę polecić trenerów - dają wycisk, ale wychodzi się z uśmiechem na ustach. No i po moim tłuszczyku na brzuszku ani śladu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 28-03-2020, 21:20
milnina milnina is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 32
Domyślnie

czasami warto jeszcze w klinice dermed w Krakowie wypełnić zmarszczki czy ogarnąć własnie swoją cerę, tam mają tyle fajnych zabiegów, naprawdę mogę sporo polecić, na przykład bardzo fajny jest kwas hialuronowy wypełnia fajnie zmarszczki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 15-05-2020, 02:00
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Mogę wam doradzić turnusy odchudzające z dietą dr Dąbrowskiej. Ja byłam na takim turnusie w ośrodku rehabilitacyjno-wczasowym Bursztyn w Jantarze. Tu macie link https://orwbursztyn.pl/turnusy-dieta...y-dabrowskiej/ Bardzo byłam zadowolona z tego turnusu, sa tam spotkania z różnymi specjalistami, dietetykami, zabiegi rehabilitacyjne, zajęcia z trenerem personalnym czy siłownia, także łatwo tam schudnąć a co więcej łatwo nabrać zdrowych nawyków. Ja schudłam ok 9 kilo i utrzymuję wagę, bo trzymam się nowych zasad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-05-2020, 12:07
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Odchudzanie to nic trudnego - trzeba mieć jednak do niego odpowiednie podejście. Bardzo ważne jest to, aby nie stosować żadnych głodówek tylko do tematu podejść z głową. Tutaj znajdziecie zasady odchudzania, do których warto się zastosować: https://bajkowepaznokcie.pl/5-zlotyc...-je-stosujesz/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 20-05-2020, 12:34
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Na pewno ćwiczenia mięśni brzucha mogą pomóc. Ale też można skorzystać ze wspomagaczy. Na https://polski-blog-medyczny.pl/plastry-sliminazer/ można poczytać o plastrach, które obecnie są bardzo popularne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-05-2020, 16:13
paulina97 paulina97 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 2
Domyślnie

Zaufajcie lepiej dyplomowanemu dietetykowi bo to co ludzie wcześniej pisali, to za głowę się można złapać..Dziewczyny zadbajcie o swoje zdrowie! macie tylko jedno. Schudłam juz 10 kg z algorytm - dietetyk online i moje wyniki badań z krwi się tylko polepszają a wcześniej też siedziałam na forum i słuchałam tych głupot co mi ludzie pisali.. doprowadziło mnie to do niejednej choroby..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-05-2020, 19:13
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Na pewno potrzebna będzie dobrze dobrana dieta i warto dołożyć do tego ćwiczenia. Ja sama zamawiam sobie dietę z Wygodnejdiety- dzięki nim jem zdrowo, fit, smacznie i co ważniejsze regularnie, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-05-2020, 23:13
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 520
Domyślnie

Warto na pewno tutaj https://fitrepublic.pl regularnie zaglądać. Jest tam bowiem wiele ciekawych artykułów na temat odchudzania, ćwiczeń czy też w ogóle samej diety. Na pewno znajdziecie tam wiele praktycznych informacji, które można wykorzystać w codziennym życiu. Warto więc w pierwszej kolejności sobie poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.