kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 30-09-2015, 13:54
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja interesuję się fotografią, więc czasami ponoszę znaczne koszty, jeżeli chcę kupić nowy sprzęt, czasami jest to tylko kwestia wywołania zdjęć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 02-10-2015, 14:22
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Mój facet wziął się uprawianie boksu, ale tak szczerze, to nie jest taki drogi sport. Kupiłam mu sama jakieś ubrania ze strony http://ultrafight.pl/manufacturer/everlast a on wykupił sobie resztę sprzętu, dodatkowo jakiś karnet i naprawdę go to mocno relaksuje, więc wydaje mi się, że warto jest czasami wydać troszkę więcej pieniędzy, a mieć z tego większe korzyści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 05-10-2015, 08:47
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Moja praca jest moim hobby Więc nawet jeśli wydaję to mi sie zwraca. teraz chcę kupić program do wystawiania rachunków Rachunek Small Business - na pewno ułatwi mi to pracę i bedę miała wiecej czasu na inne rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 05-10-2015, 14:08
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Za dużo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 05-10-2015, 14:40
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie

Jako, że moim hobby są psy to sporo. Mam co prawda teraz tylko trzy z czego jeden to maluch, ale trochę pieniędzy na to idzie. Nie potrafię jednak powiedzieć ile, bo to zależy od kilku czynników. A to trzeba pieski zaszczepić, a to odrobaczyć, a to zbadać itd. A jeśli coś się dzieje to kolejne wydatki. No i jeszcze trzeba nakarmić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 06-10-2015, 16:29
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Książki książki i jeszcze raz książki To moje hobby. Nie tylko czytam ale i kupuje wiec trochę wydaje Ale nie sa to sumy zawrotne. teraz np chce kupic http://www.empik.com/dziennik-o-bled...0837,ksiazka-p w sieci więc cena jest fajna. A ksiązka z tego co słyszałam - swietna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 06-10-2015, 18:24
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Ostatnio niedużo. Staram się oszczędzać, a na hobby oszczędza się chyba najłatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 26-11-2015, 09:52
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Od dwóch lat uczęszczam na zajęcia boksu, nie ma co ukrywać trochę to kosztuje, sam karnet to ok 150 zł miesięcznie (na szczęście w tej cenie znajdują sie trzy zajęcia w tygodniu i dostęp do strefy cardio i siłowej) a jeśli dodać do tego koszta sprzętu, który często trzeba wymieniać kwota rośnie. Staram się unikac sklepów sportowych bo maja wysoką marże i robić zakupy w sieci. bardzo chwale sobie np. bandaże od: http://ultrafight.pl/bandaze-bokserskie/ ale nie ukrywajmy, hobby zawsze kosztuje i nic na to nie poradzimy. I tak trzeba z tego korzystać bo życie to nie tylko praca i pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 02-12-2015, 08:31
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

A ja kocham nasze góry, zwiedzanie ciekawych miejsc i dobra książka. Właśnie skończyłam Dziennik o-błędnik. I jeżeli lubicie czytać to polecam. Sporo poważnych tematów, przemyśleń na tematy życiowe. Ale i spora dawka humoru.
A zapomniałam, ostatnio polubiłam łapanie ryb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 19-01-2016, 13:22
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Wydaje dość dużo, bo moim hobby jest fotografia. Chcę wydać jeszcze więcej, bo planuje kupno dobrego aparatu i wzięcie udziału w szkoleniu organizowanym przez http://www.taida.pl/szkolenia-i-plenery/ . Chciałabym zostać profesjonalnym fotografem i żeby moja pasja stała sie też moją pracą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.