kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 18-01-2019, 08:43
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Jeśli w coś w ogóle gram to tylko w planszówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 30-01-2019, 13:20
MurAnna MurAnna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

Rzadko, bo rzadko, ale czasem trochę hazardu sobie zaaplikuję Lubię taki dreszczyk emocji, znalazłam ostatnio automaty do gry na prawdziwe pieniądze online za darmo i czasem sobie pogram z nudów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 30-01-2019, 21:56
MartaKow MartaKow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

A ja w czasie wolnym gram w automaty do gry na prawdziwe pieniądze do pobrania bez rejestracji Powiem Wam, że to super sprawa! Wystarczy pobrać i można już wygrywać duże pieniądze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 31-01-2019, 14:03
Valente Valente is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

Ja lubię grać w czasie wolnym w automaty do gry na prawdziwe pieniądze jakie są
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 31-01-2019, 14:17
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Rynek planszówek teraz jest bardzo duży. To już nie tylko Monopol, czy tak jak kiedyś Euobiznes albo Chińczyk. Wystarczy spojrzeć na półki w Empiku i zobaczyć jak tego dużo. Zawsze warto sprawdzać minimalną liczbę graczy wymaganych i widełki wiekowe. Ostatnio zamiast planszówek rozwiązujemy krzyżówki. Ja jestem fanką panoramicznych, a dla dzieci wyszukuje jakiś w internecie. Jest wiele miejsc, gdzie można pobrać za darmo szablony i później wystarczy wydrukować. Wpiszcie w Google hasło - krzyżówka religijna - to znajdziecie bazę z wieloma materiałami do bezpłatnego pobrania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 01-02-2019, 07:42
instalmenka instalmenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

nie jest gra komuterowa ani planszowa ja z moja rodzina i jeszcze 2 naszych przyjaciół w spolnie rozgrywamy w okresie wiosenno- letnim miedzyrodzinne turnieje piłkarskie na polu łące sąsiadów)) mamy nawet swoje stroje ful profeska)
zakupiliśmy komplety piłkarskie dla dzieci i dal siebie i mamy drużyny w sumie 6-osobowe więc biegamy kopiejmy i to są nasze gry)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 02-02-2019, 09:06
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja spędzam wolny czas z dziećmi czytając im książki jak ta https://www.taniaksiazka.pl/george-i...p-1145807.html Książka zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem żeby spędzić miło czas samemu lub z rodziną także polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 25-02-2019, 12:29
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

A czy ktoś z was korzystał może z takiej strony https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie ? Mój znajomy z tego co wiem obstawia na niej już jakiś czas i bardzo chwalił ich za bogatą ofertę wydarzeń oraz korzystne kursy. Może warto spróbować właśnie u nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 01-03-2019, 13:37
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja jak mam chwilę dla siebie to lubię coś oglądnąć w telewizji Ostatnio widziałam ramówkę nowego serialu Pulsu Rodzinny Interes i bardzo mnie zaciekawił. Premiera jest w poniedziałek więc z chęcią sobie oglądnę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 02-03-2019, 16:12
jowa jowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 2
Domyślnie

nie lubie gier, chyba ze pasjansa lubie ogladac seriale, i wlasnie widzialam ramowke nowego serialu na tv puls, rodzinny interes zapowiada sie bardzo fajnie, premiera juz w poniedzialek a wiec czekam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.