kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-10-2017, 20:50
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Co jakiś czas daje swojej psince taki przysmak Snack mobility dog od Vetexpert , który nie tylko mu bardzo smakuje ale i wzmacnia stawy. Do tego warto też dodać preparat plaqueoff w celu wzmocnienia stanu zębów i dziąseł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 19-12-2017, 23:04
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja nie jestem za przysmakami dla psów. Uważam , że najlepiej kupować im pełnowartościową karmę np z https://www.maxandmrau.pl/product-pol-706 a przysmaki odpuścić. Jak ktoś mądrze zauważył to pytanie nie wiele rózi się od pytania czy dawać słodycze dzieciom czy nie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 10-01-2019, 14:39
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Ja mówię tak... Każde zwierze jest inne i potrzebuje innej też diety. Dlatego chcąc najlepiej zadbać o swojego pupila najlepiej postawić na weterynarz ortopeda Warszawa https://www.wetmedic.pl i z nim skonsultować takie kwestie. Myślę, że nikt Ci lepiej nie doradzi jak specjalista.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-01-2019, 10:43
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Wiem, że na rynku dostępnych jest wiele rodzai różnych karm dla zwierząt, dlatego tak trudno jest się zdecydować na jeden konkretny rodzaj. Widziałam w sklepie https://www.krakvet.pl/ spory wybór karm dla zawierząt, myślę że jeżeli bedzie taka potrzeba to obsługa sklepu doradzi Ci jeżeli chodzi o rodzaj karmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-01-2019, 09:56
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

My tylko od czasu do czasu podajemy psiakom surowe kości ( oczyszczają ząbki i nie mamy problemu z kamieniem nazębnym). Na co dzień stawiamy przede wszystkim na wysokowartością karmę barf primex https://barf.pl/. Mnóstwo smaków do wyboru, świetny skład. Pasiaki się zajadają Dobra dieta to podstawa sukcesu a u nas ta barfowa sprawdza się w 100%.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 31-01-2019, 11:11
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Mój dostaje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-01-2019, 12:02
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Przysmak jest dobry w sytuacji kiedy szkolimy psa, uczymy komend i za dobre wykonanie ćwiczeń nagradzamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-08-2019, 11:26
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

jak mu dasz od czasu do długiego czasu to nic sie nie stanie, aczkolwiek to tak jak ze słodyczami u dzieci, składy sa fatalne - u nas jest na karmie suchej z bozity i czasem mokra karmę dostanie lub serduszka gotowane, a przysmaków nie dajemy, pies zdrowy od lat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-08-2019, 12:40
KamilMert Mężczyzna KamilMert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Obecnie na rynku jest bardzo dużo takich przysmaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 23-08-2019, 14:12
patkad patkad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 11
Domyślnie

Dawanie takich przysmaków to nic złego, zwłaszcza na etapie szkolenia czy nauki psiaka, bo wtedy chętniej wykonuje on polecenia. Ale też nie można przesadzać i nagradzać psa za to, że ładnie merda ogonem, bo potem bardzo łatwo będzie od nas wymuszał smakołyki. A co za tym idzie - zapcha sobie brzuch przysmakami, a jedzenie będzie mogło stać w misce aż samo z niej wyjdzie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.