kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-02-2019, 07:51
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie faktury

Trafiłam na bardzo ciekawą ofertę tu https://wfirma.pl/pr...do-faktur-onlin
Moim zdaniem bardzo dobrze opracowany program, chyba jeden z lepszych w naszym kraju. Posiada wiele zalet np możliwość wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych, integracja z systemem bankowości online, możliwość personalizacji wystawianych faktur. A obecnie cena konkurencyjna - promocyjna. Chyba firmy powinny się zainteresować tym programem do faktur.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-02-2021, 11:59
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 343
Domyślnie

A jakie elementy powinna koniecznie mieć faktura sprzedażowa? Czy można taką fakturę stworzyć samodzielnie, czy lepiej jednak zaopatrzyć się w jakiś dobry program do faktur?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-02-2021, 12:01
ABultanowski Mężczyzna ABultanowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Myślę, że najlepszym sposobem będzie zakupienie do firmy jakiegoś dobrego programu do faktur. Teraz dużo tego na rynku, więc jest w czym wybierać

___
Dekoracje do łazienki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-03-2021, 13:42
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Można tak zrobić ale jest też bardzo dobry darmowy program gdzie faktura online może być nawet wystawiona w języku obcym i masz możliwość dzięki temu programowi sprawdzać stany magazynowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-06-2021, 11:35
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 523
Domyślnie

Dobrą sprawą jest korzystanie z https://morganizerfinansow.pl/ . Tutaj macie świetny wgląd w swoje płatności jak i faktury. Dzięki czemu nie musicie się martwić, że o czymś zapomnicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2021, 11:48
igor44443e Mężczyzna igor44443e is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 5
Domyślnie

Można się dużo dowiedzieć z tego wątku. Takie jest moje zdanie na ten temat.
__________________
fotowoltaika Zielona Góra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-06-2021, 07:40
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Do faktur moim zdaniem lepszym wyborym jest program faktura-online.pl - ma wszystkie potrzebne funkcje, a nawet kilka usprawnień, a cenowo wypada znacznie lepiej niż większość dostępnych na rynku programów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-08-2021, 10:25
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli chodzi o księgowanie oraz fakturowanie, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: mega-tech . Znajdziecie tam firmę, która posiada oprogramowanie do fakturowania. Interfejs jest bardzo prosty, więc raczej nie powinniście mieć problemów z obsługą. Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą, bo jest bardzo ciekawa cenowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-09-2021, 19:14
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Jakiego programu do faktur używacie? Ja trafiłam dzisiaj na https://www.mega-tech.com.pl/faktura-koncowa/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy i zamówieniem tego programu. Slyszałam, że jest bardzo prosty w obsłudze i można go przetestować za darmo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-12-2021, 00:37
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Czasem zdarzy się tak, że przez pomyłkę zostanie wystawiona błędna faktura lub z innych przyczyn po prostu trzeba fakturę zmienić wtedy najlepszą opcją jest korekta faktury. Tutaj https://www.mega-tech.com.pl/faktura-korekta/ możecie poczytać na ten temat. Artykuł jest naprawdę fajnie napisany, tak jasno i konkretnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.