kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 21-06-2018, 13:46
panienka panienka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 66
Domyślnie

Zerknij sobie na ofertę: https://kredytok.pl/kredyty/. Mozesz u nich zaciągnąć kredyt na dowolny cel. Do tego decyzje podejmowane są szybko i sprawnie, dzięki czemu szybciej mozesz cieszyć się dodatkową gotówką. No i niewiele formalności-to duzy plus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 29-06-2018, 15:13
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Mercedesa, ale kogo stać, niewielu. Opel meriva, zafira...powinny się sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-07-2018, 14:04
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie Auto

A co powiecie na samochód, który nazywa się BMW? Moim zdaniem modele nowsze są świetne, mają fajnie wyklepane maski i są całkiem reprezentatywne. W fajnej opcji kredytowej możecie je kupić w salonach Bawaria Motors BMW w Gdańsku, Warszawie, Jankach i Katowicach. Nawet używane modele się znajdą z wcześniejszymi rocznikami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-09-2018, 22:32
anielka anielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 46
Domyślnie

Dobór modelu samochodu zależy od preferencji uzytkownika, jednak w każdym przypadku należy pamiętać o możliwości awarii, wtedy warto mieć kontakt do sparawdzonej , fachowej pomocy. Polecam zapoznać się z ofertą hurtownia motoryzacyjna wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 26-09-2018, 15:38
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Jeśli interesuje Cię nowe auto, to na pewno warto spróbować czegoś takiego jak jazda próbna Warszawa to miasto gdzie znajdziesz mnóstwo salonów z taką możliwością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-09-2018, 16:15
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Szukając samochodu dla całej rodziny, powinien zainteresować Cię równiez taki adapter do pasów https://smartkidbelt.com/ Ja znalazłam go w jednym z sklepów stacjonarnych w moim mieście. To urządzenie wydaje mi się idealnym rozwiazaniem dla dzieci starszych które nie chcą już jeździć w fotelikach. Mój syn jest takim dzieckiem, ma 6 lat i nawet nie chce słyszeć o foteliku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-09-2018, 10:50
Bellatrix Bellatrix is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 43
Domyślnie

Ja myślę nad zakupem Audi z oferty na http://autorawicki.pl/. Ten sprzedawca oferuje swoim klientom sprawdzone, 2-3 letnie, auta. Również BMW czy Mercedesy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-10-2018, 08:33
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

To w takim razie jeszcze mogę zaproponować Ci abyś sprawdził ofertę salonu HondaPlaza oraz ich kanał na Youtube gdzie znajdziesz trochę więcej informacji na temat rożnych ciekawych modeli aut, które właśnie wyróżniają się bezpieczeństwem i przestronności. Takim typem numerem jeden według mnie jest CR-V albo HR-V, także mam nadzieję że uda Ci się go dobrze wybrać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-10-2018, 12:31
stomed01 stomed01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 33
Domyślnie

Ford Focus to dobra opcja Nie będę rozpisywać się czemu, najlepiej samemu odwiedzić salon Forda. Dobry salon Ford jest w Krakowie - http://www.nhmotors.pl/ Kupowałam tam auto i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-10-2018, 15:20
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Czasem nas nie stać na wymarzone auto, wtedy warto wziąć kredyt na auto. Wiele osób tak robi, spłaca i jeździ. Fajne widziałam kredyt123 opinie więc możesz tam zajrzeć i pomyśleć o takim rozwiązaniu. Wydaje mi się, że jest to rozsądne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.