kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-05-2010, 14:05
DanceAddict DanceAddict is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 12
Domyślnie Warsztaty - Joga a kształtowanie ciała
Lokalizacja: Warszawa, dn. 22 maja 2010 r.   Rodzaj: inne   

Wiele osób bardzo by chciało ćwiczyć jogę, ale z różnych powodów ciągle ten moment odwlekają. Jedni czują się za młodzi, inni za starzy, jedni są za chudzi, inni za grubi. Czekają, aż schudną, przytyją, rzucą palenie lub zacznie się nowy sezon. Czas mija i nic się nie dzieje. Zacznij już teraz, już dziś!

Na warsztat zapraszamy także tych, którzy już ćwiczą, ale chcieliby dowiedzieć się nieco więcej.

Oprócz gibkości, siły i ogólnej sprawności joga pozwala odnaleźć głębszy sens pracy z ciałem. Może stanowić początek przemiany całego organizmu, a dalej jakości życia. Początek to pierwsza asana. Joga wykracza poza wszelkie ramy i schematy. To coś więcej niż hobby, pasja, czy styl bycia. Joga to sposób na życie.

Teresa Blizińska o sobie:

Z wykształcenia jestem muzykiem z dyplomem Warszawskiej Akademii Muzycznej na wydziale Wychowania Muzycznego. Po kilkunastu latach uprawiania swojego zawodu zmieniłam "ścieżkę zawodową" na jogę. Zaczęło się 16 lat temu od praktyki w jedynej wówczas w Warszawie szkole, następnie na wielu sesjach i warsztatach u wybitnych nauczycieli, w końcu na kursie nauczycielskim prowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie jogi Iyengara. Wciąż - co jest oczywiste i nieodzowne - prowadzę własna praktykę, która w tej chwili nieco odbiega od pierwowzoru.

Spotkanie jogi było wynikiem moich wieloletnich instynktownych poszukiwań. Teraz każdego dnia mam kontakt z jogą i cały czas odkrywam w niej coś więcej. Co daje mi joga? W aspekcie fizycznym sprawność i lekkość ciała. W aspekcie psychicznym praktyka daje mi dystans do siebie, pogodę ducha i zgodę na to, co niosą ze sobą lata. Uczenie natomiast jest moim wyrazem miłości do ludzi. To coś, co chcę z siebie dać innym.

Program warsztatu:
16:00 – 16:15 wykład wprowadzający
16:15 – 17:30 I sesja asan
17:30 – 17:45 przerwa na herbatę i rozmowę
17:45 – 19:00 II sesja asan


Honorarium: 65 zł od osoby.


Serdecznie zapraszamy!

Informacje i zapisy:
tel. +48 784 554 335
e-mail: kontakt@jogaitaniec.pl
Załączone Grafiki
File Type: jpg joga_081.jpg (17.3 KB, 0 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-03-2018, 01:28
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

A mogłabym Was prosić o radę w wyborze warsztatów? Zastanawiają mnie te https://yogacompass.pl/warsztaty/201...oga-nad-morzem , bo są organizowane nad morzem, które kocham. Nie znalazłam żadnych opinii na ich temat i dlatego chciałabym poznać opinię innych. Doradzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-04-2019, 13:29
rewo13 Mężczyzna rewo13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 38
Domyślnie

Każda aktywność fizyczna jest dobra. Lekarze zalecają ruch, a jeśli ruch to oczywiście joga, aktywność dla każdego! Ja zaczynałam od
warsztaty dla kobiet warszawa i świetnie to wspominam! Koleżanka namawia mnie na
wakacje z jogą, co myślicie? czy też uważacie, że aktywny wypoczynek to najlepsza forma relaksu? Jeśli tak to zerknijcie na https://bezstres.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-09-2019, 12:25
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć http://www.mocpotencji.pl/kto-moze-a...zywac-kamagry/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.