kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-06-2015, 08:33
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Laserowe usuwanie żylaków

Może ktoś miał? Na czym polega? Czy jest to bolesne?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-06-2015, 12:54
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Może ktoś miał? Na czym polega? Czy jest to bolesne?

Ja swego czasu miałam laserowe usuwanie żylaków - na tej stronie możesz sobie poczytać na czym to polega. Również bałam sie bardzo ,że bedzie to bolesna ale na szczęscie nie było tak źle. Trafiłam na bardzo fajnego lekarza pana Jacka Konczalskiego i cały zabieg był krótki oraz bezbolesny.

Efekt bardzo dobry. Żylaki praktycznie zniknęły, obawiałam się trochę czy nie będzie żadnych nawrotów ale po roku od zabiegu nogi nadal wygladają dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-12-2015, 19:38
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Niestety nie mialam takiego zabiegu jednak wiem, że jeżeli chodzi o chirurgie żył kończyn dolnych to oni http://centrum.polkard.pl/ też się tym zajmują. Warto czasem przejść się do takiego centrum i podpytać jak zabieg wygląda i czy boli o ryzyko itp informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-10-2016, 12:49
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Koniecznie skontaktuj się z chirurgiem Jackiem Bieńskowskim. Zajmował się moimi żylakami swojego czasu a dziś mogę pochwalić się naprawdę ładnymi nogami Pan Jacek ma ogromną wiedzę na różne tematy i bardzo indywidualne podejście do klienta. Swój gabinet ma nieopodal Warszawy ale warto dojeżdżać z każdego zakątka Polski (ja dojeżdżałam z KRK i nie żałuję)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-10-2016, 17:37
ceezzarry ceezzarry is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 5
Domyślnie

Ciekawa sprawa. ten Pan Jacek rzeczywiście jest niezły !
__________________
Podolog z Krakowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-10-2016, 20:31
Kinga27 Kinga27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 10
Domyślnie

Ta strona jest rewelacyjna: http://www.zdrowiena6.pl/ ! Wszystkie informacje, niezbędne w życiu codziennym w jednym miejscu! Mnóstwo wskazówek na temat tego jak żyć zdrowy i długo, które zmienią Twoje życie Sprawdźcie sami! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-10-2016, 12:54
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jak ktoś ma żylaki to niestety współczuję. Dlatego też jeśli już ktoś już ma tą przykrą dolegliwość to ja polecam zajrzeć na portal dotyczące zdrowia czyli https://rodzinazdrowia.pl/ Gdzie mamy całą masę informacji właśnie na ten temat. To dzięki takich informacjom możemy chronić swoje zdrowie przed róznymi przykrymi dolegliwościami. A jeśli coś niepokojącego zauważymy to trzeba od razu działać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-12-2016, 20:48
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Miałam laserowo zamykane naczynka na nogach w Melitusie w Warszawie (polecam zdecydowanie jeśli szukacie sprawdzonego miejsca właśnie tam), lekarz zastanawiał się nad laserem i skleroterapią, stwierdził jednak, że w moim wypadku skuteczniejszy będzie laser. Różnica po zabiegu ogromna, znowu założyłam w lato spódnicę i się nie wstydziłam. Pajączki i żylaki wyszły mi bardzo szybko, w sumie zaraz po pierwszym porodzie (miałam 25 lat). Z roku na rok było coraz gorzej, cieszę się, że się w końcu zdecydowałam coś z tym zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-01-2017, 11:38
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

W Olsztynie laserowo żylaki usuniesz w Klinice Polkard: http://centrum.polkard.pl/uslugi/chi...n-dolnych.html
Dobrze, że zdecydowałaś się na taką nowoczesną metodę, w której nie stosuje się cięcia chirurgicznego. Organizm szybciej wraca do pełnej formy (już nawet po 2 dniach) i praktycznie od razu po zabiegu możesz opuścić klinikę. Wiem, bo moja mama miała parę lat temu tak usuwane żylaki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-02-2017, 21:01
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Nie potrafię się zdecydować na takie laserowe usuwanie, czy na jakikolwiek inny zabieg. Są to też spore koszta, a nie zawsze efekt jest taki, jaki by się oczekiwało. Mogą się również pojawić potem komplikacje, a sporo o tym czytałam i mnie osobiście to jakoś zraziło. W sieci jest ostatnio bardzo głośno o kremie VARIVE http://varive.pl/, którego działanie potwierdzają badania oraz sami specjaliści. Przywraca naturalne krążenie krwi, leczy żylaki, likwiduje obrzęki i ból nóg i wiele więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.