kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-10-2018, 09:44
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja używam ekologicznych, szanuje swoją cerę ostatnio kupiłam malinowa pomadka do ust wierzcie mi niczym nie ustępuje tym z drogerii a jest zdrowsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-10-2018, 09:44
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja używam ekologicznych, szanuje swoją cerę ostatnio kupiłam malinowa pomadka do ust wierzcie mi niczym nie ustępuje tym z drogerii a jest zdrowsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-10-2018, 09:44
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

ja używam ekologicznych, szanuje swoją cerę ostatnio kupiłam malinowa pomadka do ust wierzcie mi niczym nie ustępuje tym z drogerii a jest zdrowsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-06-2019, 14:15
ewoszka ewoszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 14
Domyślnie

U mnie świetnie sprawdzają się kosmetyki the balm. Ich jakość jest rewelacyjna i kiedy się nimi pomaluję, mam pewność, że będą cały dzień się trzymać na buzi. I co dla mnie najważniejsze, te kosmetyki nie posiadają w składzie parabenów i detergentów. Są bezpieczne, nawet dla bardzo wrażliwej cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-07-2019, 17:39
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Na pewno potrzebny będzie Wam jakiś dobry tusz do rzęs i jeśli chcecie coś interesującego znaleźć to polecam wejść na stronę https://www.aruba.rzeszow.pl/pl/34-m...-tusze-do-rzes ponieważ tam można znaleźć naprawdę świetne produkty za dobrą ceną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-02-2020, 12:43
murma murma is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 32
Domyślnie

Dobry makijaż dzienny wymaga produktów, które dają dyskretny i stonowany efekt. To chyba podstawowa kwestia przy takim wizażu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-02-2020, 15:48
paulinaaa paulinaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 23
Domyślnie

Ja do makijażu używam chyba minimalnej ilości kosmetyków. Przede wszystkim baza, podkład, tusz do rzęs i puder. Tak na co dzień to mi w zupełności wystarczy, bo jednak nie chcę sobie robić tapety na twarzy, ale też nie umiem i nie bardzo mam czas rano na nakładanie kilkunastu różnych kosmetyków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-02-2020, 18:23
Viola94 Viola94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 26
Domyślnie

Gdy dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że naprawdę warto według mnie - http://beauty24.com.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 11-03-2020, 16:19
Ujt64ds Ujt64ds is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 10
Domyślnie

zdecydowanie tylko tusz.
-
parking pyrzowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-03-2020, 19:03
Karola34 Karola34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 50
Domyślnie

A ja się zastanawiam jakie rzęsy są najlepsze.. Chodzi oczywiście o sztuczne Moja koleżanka się tym zajmuje i w sumie jak doradza to ten wybór jest naprawde niezły. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem - https://www.poshlashes.com/pl,posh-l...k-premium.html i tymi 0.1. Co o tym sądzicie? Dobra opcja?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.