kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-08-2018, 20:54
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli chcesz zorganizować wesele w Warszawie to warto zobaczyć ofertę restauracji Rozdroże - http://www.rozdroze.pl/ Organizują wesela, komunie, chrzciny itd. Sala jest duża, spokojnie zmieści 90 osób. Restauracja znajduje się obok Łazienek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-09-2018, 14:14
kamila23 kamila23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 10
Domyślnie

Przejrzyjcie tez sobie co oferuje Osada Augustów. Lokal jest położony w bardzo ustronnym cichym miejscu, wiec imprezka może trwać do rana i u nas tak było Bardzo ładnie oświetloną mieliśmy salę, do tego bardzo dużo, aż na nasze skromne 50 osób była ogromna, no ale w pełni to wykorzystaliśmy. Bardzo podobał mi się ogród, piękny, zadbany, duży, ta zielona trawa, małe hustaweczki i altanki, to miejsce idealne na relax i na chwilę wytchnienia Miejsce przepiękne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-09-2018, 08:47
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Dzięki za polecenia, na pewno przejrze te hotele i sale weselne. Mi się szykuje wesele za dwa lata, ale już podobno takimi rzeczami trzeba się interesować. Przeczytałam już porady ze strony http://fotobudazwooda.pl/jak-zorgani...sele-czesc-ii/ na temat organizacji wesela to już coś znowu wiem więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-09-2018, 18:18
KrzychuMichu Mężczyzna KrzychuMichu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja mieszkam daleko od stolicy, więc nic mi na ten temat nie wiadomo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-10-2018, 11:56
anitaa-aa anitaa-aa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 3
Domyślnie

Zajazd nad Wisłą w Jordanowie jest bardzo fajny. Byliśmy tam dwa razy na weselu i za każdym razem było super. Do tego mają piękny ogród, który tak czy inaczej warto obejrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-11-2018, 08:35
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

W Legionowie koło Warszawki jest taka sala Polna Róża, znajomi tam robili i czadowo było dawno się tak nie wybawiłam i nie najadłam na weselu a byłam na naprawdę wielu. Sporo miejsca do tańczenia, fajny ogródek, można się iść przewietrzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-01-2019, 15:15
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jeśli chodzi o sale weselne to ja jestem zdania, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest zorganizowanie wesela w obiekcie gdzie dostępne są miejsca do spania. Dzięki temu mamy również miejsce noclegowe dla gości przyjezdnych. Ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć w tym celu na stronę http://smakizycia.net/ pod Warszawą ! Ostatnio moja siostra korzystała z ich usług i jestem zdania, że wesele wyszło znakomicie ! Zerknijcie sobie na ich ofertę i mam nadzieję, że skorzystacie z porady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-02-2019, 07:29
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Sala i odpowiednie miejsce to jedno, ale najważniejsze jest to abyście już wcześniej mieli załatwioną oprawę muzyczną. Im szybciej się tym zajmiecie tym lepiej.
Zerknij sobie tu Dj Piotrek z www.playdjs.pl to świetny DJ i jestem pewna, że będziecie zadowoleni.
Koniecznie sobie sprawdź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-07-2019, 21:38
halszka1 halszka1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 18
Domyślnie

Lepiej jest oczywiście zorganizować weselę pod Warszawa, ponieważ miejsce takie jak Dom Weselny Astoria w miejscowości Kanie http://domweselnyastoria.pl/ oferuje nie tylko spokój, piękną okolicę ale przede wszystkim konkurencyjne ceny. Proponują szereg dodatkowych opcji w cenie wesela, jak na przykład stół wiejski lub pomoc w rozwożeniu gości.

Ostatnio edytowane przez halszka1 : 17-07-2019 o 21:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.