kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 29-05-2018, 20:47
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A zamówiłam wczoraj sobie buty na eobuwie. Nie mam oporów. Zawsze mozna wymienić lub oddać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 02-06-2018, 11:04
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

No właśnie - dużo osób z Was kupuje buty przez internet? Ja prowadzę sklep stacjonarnie i zastanawiam się nad tym, aby dodatkowo otworzyć sklep online, który może przynieść naprawdę sporo zysków, wyczytałam sobie o tym na stronie http://4biznes.eu/jak-zalozyc-sklep-internetowy/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 04-06-2018, 11:50
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja wolę zamawiać przez internet. Tak jest dla mnie wygodniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 06-06-2018, 11:31
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domyślnie

Dokładnie ja mam podobnie zdecydowanie wole kupować buty przez internet. Tym bardziej latem lubię czuć się wygodnie i wybieram przeważnie latem baleriny lub espadryle z zoio. Jeżeli szukacie wygodnych butów lub dużego wyboru, to polecam odwiedzić ten sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 28-06-2018, 20:06
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Cytat:
Napisał dywka
A z usług jakiego kuriera korzystacie? Ja zastanawiam się nad ofertą kuriera geis. Korzystaliście może? Na tle innych kurierów muszę przyznać, że ten ma bardzo niskie ceny dlatego też zainteresowałam się tą ofertą.
Wiesz, ja to pierwszy raz w ogóle o tym kurierze słyszę. Zazwyczaj nadaję przesyłki przez Sendit - wybieram wtedy GLS, albo DPD, bo jednak to są jak dla mnie sprawdzone firmy i przesyłki zawsze dochodzą na czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 04-07-2018, 12:49
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja geis akurat znam. Ale nie sądzę, żeby się jakoś szczególnie wybijali wśród innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 28-09-2018, 20:12
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Szukając butów przez internet polecam Ci się zapoznać z bardzo fajna ofertą na tej stronie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...sokie-388.html znajdziesz tutaj bardzo duzo ciekawych propozycji dla meżczyzn oraz kobiet, warto sie rozejrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 15-10-2020, 11:06
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

A jakieś modne buty męskie gdzie kupujecie? Mój mąż cały czas szuka czegoś odpowiedniego i ciężko mu znaleźć. Sklepy stacjonarne nie mają odpowiednich propozycji, a online ciężko zamawiać, bo to różnie bywa z tym rozmiarem. Jednak, jeśli trzeba będzie to ostatecznie zamówimy online, dobrze wszystko zmierzymy i ewentualnie wymienimy lub zwrócimy, bo online jak najbardziej taka możliwość się pojawia. Mąż takich butów potrzebuje na co dzień i muszą pasować do różnych stylizacji, więc średnio raz na jakiś czas mamy kłopot z szukaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 23-10-2020, 10:47
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Od kiedy pamiętam kupuje buty przez interent i jeszcze nigdy nie żałowałam. Najbardziej lubię, robić zakupy butów i nie tylko w tym sklepie https://fashionyou.pl/. Mają świetne buty oraz ubrania damskie w świetnych cenach. Ostatnio udało mi się tam kupić, płaszcz za 99 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 09-11-2020, 20:05
Jagodzianka Jagodzianka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 82
Domyślnie

Ja dość często kupuję buty dla całej rodziny przez internet. Znalazłam świetną stronę butymodne, na której znajduje się spory wybór obuwia na różne okazje. Polecam zajrzeć tam przy okazji poszukiwania bucików lub kapci dla dzieci. Ja znalazłam tam bardzo wygodne kapcie dla dziewczynki. Są idealnie dopasowane do stopy dziecka, moja córka czuje się w nich komfortowo. Spędzając w nich kilka godzin w przedszkolu nie ma zmęczonych, bolących nóżek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.