kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-09-2020, 16:55
kambalita's Avatar
kambalita kambalita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 3
Domyślnie

Wybieram komputer stacjonarny, ponieważ na konsoli nie można w pełni cieszyć się procesem gry https://darmowe-gry-hazardowe.pl/ i jest to naprawdę bardzo fajne i pożądane doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-11-2020, 16:16
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

W tej chwili telefony stają się coraz częściej maszynkami do grania. Coraz więcej naprawdę dobrych gier się ukazuje na mobilkach. Dlatego warto zainwestować w dobry telefon, żeby można było grać w każdym miejscu. Może iPhone 11 Pro? Mocny telefon w świetnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-11-2020, 06:44
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja też wybieram komputer stacjonarny. Tylko przy swoim muszę zmienić monitor - bo jest stary i już nie ma wyrazistych kolorów, trochę porysowany. Chyba zdecuduję się na ten monitor https://itnes.pl/monitory-lenovo-thi...-ms-pivot.html Lenovo to sprawdzona marka, a sam monitor jest niedrogi - akurat na moją kieszeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-11-2020, 19:44
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

U mnie zdecydowanie w ruch częściej idzie komputer. Wiadomo, że każdy sprzęt warto w jakiś sposób zabezpieczyć przed atakami w sieci. Ja szukałam skutecznej ochrony antywirusowej i taką znalazłam na https://gdata.pl/shop . Nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie swoich danych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-03-2021, 13:44
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Zdecydowanie komputer i gry komputerowe. Koniecznie powinniście spróbować. Jest taka fajna strona, jak https://www.familie.pl/Blogi-0-0/b0p...f-Legends.html na której możecie znaleźć sobie poradnik dotyczący gry LOL. Nie macie pojęcia, jak świetna jest ta gra. U nas cały czas grał w nią mąż i byłam ciekawa, co go tak wciąga w tej grze i sama przepadłam. Fajnie, że podczas gry można rozmawiać sobie z różnymi osobami, z którymi jednocześnie gramy. Podoba mi się taka forma rozrywki już od dawna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-03-2021, 11:17
Dawid24455 Mężczyzna Dawid24455 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

Sporo osób ma komputer ale raczej coraz mniej osób gra na nim w gry, ponieważ teraz popularne są konsole. Jakie są wasze ulubione gry dostępne na playstation? Szukam czegoś co można pobrać z playstation store.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 20-06-2021, 22:08
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Niezależnie od tego czy gramy na kompie czy na konsoli, możemy teraz zaopatrzyć się w genialne gadżety z naszych ulubionych gier. Sklep https://www.frogles.pl/pol_m_Licencj...RACZY-446.html to ogromna oferta gadżetów, które przypadną do gustu każdemu kto gra w jakieś gry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-08-2021, 20:08
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeśli chodzi o ten temat, to ja wybrałem konsole i zakupiłem xbox series x . Przyznam szczerze, że udało mi się sporo zaoszczędzić dzięki portalowi ceneo.pl. Sprawdzicie tam, gdzie możecie zakupić najtaniej wasz produkt. Moim zdaniem warto to zrobić tym bardziej, iż stronka jest darmowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-08-2021, 09:33
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jeżeli chodzi o moje zakupy w sieci, to kupiłem niedawno używane playstation 4 w bardzo dobrej cenie. Znalazłem je najtaniej jak się da, na stronie Pokato.pl. Jest to portal z ogłoszeniami, na którym każdy może coś dodać. Jeśli szukacie taniej alternatywy zakupowej, to serdecznie wam polecam ichniejszy portal.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 31-08-2021, 13:37
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Konsola. I koniecznie do tego kierownica genesis seaborg 400 ;D nie wiedzialam ze to moze tak wciagnac!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.