kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-08-2016, 12:27
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie Jak wyjść z długów

Witam,mam problem zadluzylismy się z mężem na 50 000zł . 3 kredyty 1 kredyt ing pozostało 23 000 rata 550 + 70 prowizja =620 , drugi kredyt ing 10 000 rata 250, karta debetowe na 12 000 wykorzystane mamy 3tys kredyt millenium pozostało 15000 rata 430 zł i karta debetowa 5000 -wykorzystana całość. Same raty 1300 zł,tylko maz pracuje zarabia 3300 msc ,umowa na 2 lata. Stale dochody od 2006r. Ja bezrobotna + malutkie dziecko. Same raty 1300 + rachunki 1250 daje 2550 na życie zostaje 750zl. Ja juz nie mam siły ciągle siedzę i staram się wymyslec jak wyjsc ze spirali tych długów. Kredyty moje są brane gdy byłam bezrobotna. Bardzo proszę o pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-08-2016, 11:09
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adelka
Witam,mam problem zadluzylismy się z mężem na 50 000zł . 3 kredyty 1 kredyt ing pozostało 23 000 rata 550 + 70 prowizja =620 , drugi kredyt ing 10 000 rata 250, karta debetowe na 12 000 wykorzystane mamy 3tys kredyt millenium pozostało 15000 rata 430 zł i karta debetowa 5000 -wykorzystana całość. Same raty 1300 zł,tylko maz pracuje zarabia 3300 msc ,umowa na 2 lata. Stale dochody od 2006r. Ja bezrobotna + malutkie dziecko. Same raty 1300 + rachunki 1250 daje 2550 na życie zostaje 750zl. Ja juz nie mam siły ciągle siedzę i staram się wymyslec jak wyjsc ze spirali tych długów. Kredyty moje są brane gdy byłam bezrobotna. Bardzo proszę o pomoc

I teraz masz bardzo duży problem. Tak to jest jak bezmyślnie bierze się kredyty nie myśląc o tym,ze w przyszłosci trzeba będzie je spłacić. Polecam dopytać się na forum kredytowym. Na tej stronie jest sporo tematów o tym jak wyjść z długów:
http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/j...-z-dlugow.html

Sa ludzie, którzy są jeszcze bardziej zadłużeni niz Ty ( nie wiem czy Cię to pocieszy). Możesz tam sie dopytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-09-2016, 15:45
Dominikas's Avatar
Dominikas Dominikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 29
Domyślnie

A myślałaś może o podjęcie się jakiejś dodatkowej pracy, na przykład za granicą? Tam w kilka miesięcy odłożysz tyle, ile w Polsce przez kilka miesięcy. Ja zrobiłam podobnie i w tamtym roku pracowałam, a ogłoszenie znalazłam tutaj: http://www.centrumpracy24.com w tym roku pewnie też pojadę na kilka miesięcy.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-04-2017, 11:07
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Można pomyśleć o upadłości konsumenckiej. Czasem to jedyny sposób na wyjście z długów. Tylko trzeba poszukać solidnej, godnej zaufania firmy. Ta ma dużo pozytywnych opinii https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka , można je znaleźć na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-11-2017, 15:42
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Wydaje mi się, że niestety nie ma możliwości na ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Ale można wszystko wziąć w konsolidację. Ja osobiście polecam konsolidację wziąć na https://www.santanderconsumer.pl/kre...dacyjny,3.html , ale możesz też poszukać innych ofert bankowych. W każdym razie może i okres spłaty ci się wydłuży, ale na pewno rata będzie mniejsza. Co jest wielkim ułatwieniem. Do tego sama możesz poszukać pracy nawet na pół etatu, zawsze to dodatkowe pieniądze. A pracować możesz wtedy kiedy mąż wróci z pracy, aby z nim dziecko zostawiać. Moja znajoma tak robi. Pracuje tylko 4 godziny dziennie od 17 do 21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-01-2020, 04:21
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Gdyby wyjście z długów było takie proste, to nie oszukujmy się wiekszość z nas nie miałaby ich lub bez problemu rozwiązywałaby tego typu problemy. Sytuacja wygląda niestety inaczej i wiele osób, zwlaszcza tych o wysokim zadłużeniu nie radzi sobie z jego spłatą. Z pomocą przychodzi ten blog http://kredytowevademecum.pl/ , który zresztą Wam bardzo polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2022, 23:09
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Mnie natomiast interesuje konsolidacja chwilówek po terminie Wrocław bo dowiedziałam się, że dzięki niej cały dług zostanie rozłożony na dłuższy okres spłaty. To by mnie ratowało teraz kiedy mam trudną sytuację finansową
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.