kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-05-2015, 15:54
Broniszwroc99 Broniszwroc99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 11
Domyślnie Jakie trendy obowiązują w dekoracji okien?

Witam wszystkich! mam spory problem, bo wprowadziliśmy się do naszego nowego i jednocześnie pierwszego mieszkania, a ja nie mam zupełnie pomysłu na dekorację okien:/ nie wiem, co powiesić, by okna nie wyglądały ciężko i kiczowato?;/ Słyszałam, że rolety rzymskie szyte na wymiar są ostatnio modne, ale nie wiem czy takie rolety pasują akurat do salonu? Jak myślicie? Gdzie szyje się takie rolety i z jakich materiałów? Jaki może być koszt uszycia takiej rolety? Od czego jest to uzależnione? Ktoś jest zorientowany?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-05-2015, 15:58
gdubyla gdubyla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Może szyć to nie wiem gdzie się szyje, ale wiem, że w sklepach internetowych takie coś kupisz jest pełen wybór takich rolet. Wydaje mi się, że takie rolety będą super rozwiązanie dają charakteru twojemu pomieszczeniu i bez zastanowienia bym takie wybrała rolety. Do tego możesz karnisz kupić najlepiej drewniany chyba, że lubisz metalowy to metalowy do tego krótka firaneczka z zasłonami super rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-05-2015, 16:44
barnabela barnabela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zgodzę się z koleżanką wyżej może się okazać że właśnie takie rozwiązanie jakie ci nasunęła będzie dla ciebie najlepsze. Ja mam właśnie tak wykonana kuchnie jestem bardzo zadowolona aktualnie mam remont salonu ale tam montuję rolety dzień i noc nie są drogie a ładnie wyglądają w takim pokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-05-2015, 18:30
ANTONIXXX92 Mężczyzna ANTONIXXX92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 9
Domyślnie

JA mam rolety rzymskie na wymiar i nic poza nimi i jestem bardzo zadowolona. Głównie dlatego, że nie muszę zbytnio przejmować się praniem ogromnych firan i zasłon. Pranie rolet nie jest zbyt skomplikowane. Robię to raz na pół roku i w zupełności wystarcza. Nie pamietam ile zapłaciłam za swoje rolety, ale koszt na pewno jest uzależniony od rozmiaru okna. Poza tym są różne materiały - jedne tańsze, drugie droższe.

Ostatnio edytowane przez ANTONIXXX92 : 15-07-2015 o 13:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-05-2015, 13:19
Broniszwroc99 Broniszwroc99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 11
Domyślnie

Zainteresowały mnie te rolety dzień i noc... Na jakiej zasadzie takie rolety działają? Czy byłyby odpowiednie do łazienki? W salonie chyba zdecyduję się na te rolety rzymskie, a jakie Waszym zdaniem będą pasować do jasnego wnętrza? Mogę je zamówić przez internet? Kiedyś zamawiałam firany przez internet i szczerze mówiąc byłam bardzo zadowolona z obsługi i z niezbyt wysokich kosztów, jakie poniosłam.. Może ktoś wrzuci jakieś inspiracje z roletami do salonu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-06-2016, 10:56
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ja bym się bardziej kierowała tym co Ci się podoba, a nie tym jakie są trendy. A jak nie masz pomysłu na to jak udekorować okna to rzuć sobie okiem na przykład na tą stronę. Jest tam mnóstwo jakichś ciekawych karniszy, firan itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-06-2016, 00:09
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Różne są szkoły, jedni mówią, że rolety, natomiast inni , że firany. Ja jestem z tego drugiego obozu. Kupiłam ładne karnisze w sklepie castorama i znalazłam w sieci oryginalne firanki , co dodało mojemu wnętrzu charakteru. Z roletami takiego efektu bym nie uzyskała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-10-2016, 17:02
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

http://www.rena.pl/karnisze-o_c_2_1.html Moim zdaniem to jest najciekawszy wybor obecnie na rynku. Bez wachania zakupilam do calego domu. Poprostu nieziemsko mi sie podbaja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-10-2016, 21:03
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja tam dekoruję okna jak mi pasuję Lubię rółzne ozdoby, kwiaty itd i nie żałuję sobie ich Ostatnio myślę nad wymianą rolet na żaluzję lub plisy. Bardzo podoba mi się oferta tej firmy http://verti-hor.pl/ i chyba z niej skorzystam. Mają przystępne ceny, robią rolety itd na wymiar i wybór jest spory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-10-2016, 13:08
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja w sumie nie dekoruję. Mam firanki i rolety, a także cotton balls w salonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.