kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #181  
Stary 10-10-2020, 17:23
grave grave is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Można dzisiaj znaleźć wiele szkół prywatnych i na pewno są one lepsze niż publiczne. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to dobra placówka i tutaj dziecko uczy się w małej klasie. Dzięki temu robi dużo lepsze postępy w nauce. Nie ma takiej presji w prywatnych szkołach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #182  
Stary 16-10-2020, 15:35
herman65 Mężczyzna herman65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Rozwój dziecka jest bardzo ważny, więc powinniśmy go stymulować i pomagać w poznawaniu świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #183  
Stary 18-10-2020, 00:06
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Jeśli chodzi o pomoce logopedyczne i pedagogiczne to mogę wam doradzić sklep internetowy https://www.komlogo.pl/ Wspomagają procesy terapii zaburzeń mowy oraz terapii schorzeń psychofizycznych. Kupicie tam takie rzeczy jak karty do gry, książki, domina, gry planszowe i programy komputerowe, wybór mają bardzo dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #184  
Stary 23-10-2020, 16:16
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Jeśli myślicie by zainteresować dzieci przydatnymi umiejętnościami jak programowanie to odsyłam was do AKCES Edukacja https://akcesedukacja.pl/ Zajmują się rozpowszechnianiem w Polsce rozwiązań edukacyjnych LEGO Education, systemu dydaktycznego dla szkół i przedszkoli, opracowanego w myśl zasady „nauka poprzez zabawę”. Koniecznie sobie ich sprawdźcie, na ich stronie internetowej znajdziecie też przydatne eksperckie artykuły i porady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #185  
Stary 26-10-2020, 13:18
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Wedlug mnie też wiele wpływu mają prezenty jakie dziecku oferujemy. ostatnio znalazłam ciekawy smartwatch dla dziecka z gps , który nie dość, że wpływa na bezpieczeństwo to i również na komunikacje. Świetna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #186  
Stary 05-11-2020, 06:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Znów zapowiadają zamknięcie nas i dzieci w domach. Ten wiosenny czas był bardzo trudny dla wszystkich rodzin. Dzieci się nudziły i narzekały na brak kontaktu z rówieśnikami. Staram się przygotować kilka propozycji na spędzenie tego czasu w domu. Znalazłam takie fajne propozycje https://kidos.pl/blog/darmowe-atrakc...obooki-ebooki/ . Więc dzielę się nimi z Wami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #187  
Stary 05-11-2020, 11:47
Pat D. Pat D. is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 20
Domyślnie rozwój dziecka

Dziecko najlepiej się rozwija, gdy nie jest przytłoczone zabawkami. Kilka dni temu przeczytałam świetny artykuł na ten temat. Okazuje się, że dziecko, które ma do wyboru 50 zabawek najprawdopodobniej wybierze oglądanie telewizji. Coś na zasadzie "osiołkowi w żłoby dano". Dziecko przytłoczone ilością przedmiotów, nie może nic kreatywnego wymyślać, a co za tym idzie, nie rozwija się w sposób prawidłowy. Wzięłam to sobie do serca i od dwóch dni robię selekcję zabawek. Rozdaję, chowam do piwnicy, część schowałam do pudła i trzymam w szafie. Mój syn nawet chyba nie zauważył, że czegoś brakuje. Już zapowiedziałam rodzinie, że na święta kupujemy mu tylko dwa prezenty, a nie jak co roku milion pudeł pod choinką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #188  
Stary 07-11-2020, 09:21
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Odpowiednie zabawki też mają duże znaczenie jeżeli chodzi o edukacje dzieci. Sprawdźcie sobie tu może sklep https://haribi.pl i ich drewniane zabawki, pojazdy zabawkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #189  
Stary 08-11-2020, 12:21
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Warto też postawić na różne gry i zabawki edukacyjne. Jedną z nich jest na przykład Kostka Rubika. Na stronie https://www.kostkirubika.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Warto się z nimi zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #190  
Stary 10-11-2020, 13:16
chine chine is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 40
Domyślnie

Warto poczytać jak rozwijać zręczność manualna u dzieci. To naprawdę ważne w rozwoju malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.