kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 25-07-2014, 13:13
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domy¶lnie S³odycze ma³o kaloryczne - jakie?

Jakie s³odycze sa ma³o kaloryczne tzn mo¿na je je¶æ , ale nie tyje siê od nich jak od batoników z karmelem?
Jestem s³odyczo¿erc± ale chcê co¶ zmieniæ w diecie, ¿eby smakowa³o a nie tuczy³o?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-07-2014, 10:30
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domy¶lnie

£o mamo, batoniki z karmelem to jest zgroza kaloryczna i bomba tucz±ca
Spróbuj sobie zamiast zwyk³ych s³odyczy dos³adzanych cukrem (czyli prawie wszystko z marketowych pó³ek, niestety), zje¶æ czekolady Cavalier s³odzone stewi± ( stewia ma minimalny indeks kaloryczny i w porównaniu do cukru to niebo a ziemia) - smaczne, a nie tucz± i jeszcze bagatelka nie sprzyjaj± rozwoju próchnicy
Informacje na stronie: http://info.stewiarnia.pl/.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-07-2014, 14:40
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domy¶lnie

S³odycze to tylko owoce, a czasem sezamki i tyle
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-07-2014, 14:52
Prosieciech82 Prosieciech82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 9
Thumbs up

ja robiê sobie desery - np. serki z galaretk± i owocami, kisiel, budyñ, sama galaretka, koktajl owocowy. mo¿na te¿ zje¶æ 2-3 kostki czekolady [wszystkie maj± tyle samo kalorii]. mo¿na te¿ samemu zrobiæ ciasta owsiane - jest du¿o przepisów w internecie

____________________
Polecam http://kalejdoskop.pisze.se/ bez dwóch zdañ!

Ostatnio edytowane przez Prosieciech82 : 03-01-2015 o 19:58.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-08-2014, 10:09
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domy¶lnie

Mi najbardziej smakuj± deserki jogurtowo-owocowe. Mo¿na sobie zrobiæ takiego przek³adañca z musli, ¶wie¿ymi owocami i jogurtem naturalnym lekko pos³odzonym miodem.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-08-2014, 14:56
milowitevil87 milowitevil87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Exclamation

Je¶li masz ju¿ ochotê na co¶ s³odkiego, upiecz/przygotuj sama. Po pierwsze wiesz, co jest w sk³adzie, a po drugie mo¿esz dowolnie manipulowaæ np. ilo¶ci± cukru. Teraz, gdy piekê ciasto, zawsze postêpujê zgodnie z przepisem, z wyj±tkiem cukru. Dodajê go po³owê, a na dodatek zamieniam bia³y na br±zowy. Nadal ciasto jest s³odkie, ale ma zdecydowanie mniej kalorii

____________________
Jednak tylko u nas http://zmeblowana.tumblr.com/ zapraszamy do nas!

Ostatnio edytowane przez milowitevil87 : 31-01-2015 o 20:28.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-08-2014, 22:08
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domy¶lnie

mo¿na te¿ je¶æ suszone owoce. Te¿ s± s³odkie, a na pewno zdrowsze ni¿ jakie¶ ciastka czy czekolady
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-08-2014, 12:44
karalgo karalgo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 16
Domy¶lnie

S³odycze i ma³o kalorii to trochê nie idzie w parze tak jak kole¿anki wy¿ej mówi± suszone owoce albo jogurty-w³asnej roboty najlepiej aby os³odziæ sobie ¿ycie. S³odycze nie do¶æ, ¿e s± kaloryczne to jeszcze psuj± zêby i tysi±ce innych rzeczy...oduczmy siê ich je¶æ-da siê
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-02-2015, 13:04
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domy¶lnie

Niby tak ale sama na przyk³ad nie wyobra¿am sobie tego aby zrezygnowaæ z czekolady. Jestem zdania,¿e ka¿dy mo¿e sobie pozwoliæ na kosteczkê albo dwie dziennie . Szczególnie,¿e czekolada ma równie¿ dobry wp³yw na organizm. Stymuluje wytwarzanie endorfin czym poprawia nam humor.Dzia³a dobrze na serce oraz stanowi paliwo dla mózgu.
Polecana jest szczególnie czekolada gorzka oraz deserowa,
Gorzkiej za bardzo nie lubiê ale uwielbiam deserow±. Moim faworytem jest tutaj Jedyna Wedla. G³êboki smak, mam z ni± równie¿ bardzo dobre wspomnienia poniewa¿ od zawsze dostawa³am j± od rodziców na ró¿ne okazje.Teraz m±¿ mi j± daje
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-02-2015, 13:49
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domy¶lnie

Polecam szczególnie suszone owoce oraz ewentualnie warzywa ! Sama jestem od jakiego¶ czasu na diecie .Najciê¿ej by³o mi zrezygnowaæ z podjadania szczególnie,¿e mam do¶æ ciê¿k± umys³ow± pracê i musia³am jako¶æ dokarmiæ swój mózg !
Takie suszone morele czy daktyle okaza³y siê bardzo dobrym zamiennikiem. Maj± mniej kalorii, s± zdrowsze i zauwa¿y³am,zê o wiele bardziej syc±. Tylko pilnujcie siê aby kupowaæ to z ekologicznych upraw. Mo¿na poszukaæ takich sklepów w Waszych miastach. Ja ostatnio zamawia³am przez internet bo by³o nawet taniej. Kupowa³am tutaj; http://www.smakiziemi.eu/
__________________
Czasami siê zastanawiam, czy przypadkiem co¶ jest ze mn± nie tak. Byæ mo¿e za du¿o czasu spêdzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje idea³y i oczekiwania s± zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.