kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-10-2015, 11:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie Strony internetowe do kawki

Cześć! Chcę Wam dziś polecić fajną stronkę, wydaje mi się, że jest to stronka dla kobiet, bo my lubimy takie własnie obrazki z ciekawymi sentencjami, a jest to stronka http://domyslenia.com . Naprawdę od dłuższego czasu staram się przeczytać te obrazki, a niektóre z nich wprowadzają mnie w większą zadumę i sądzę, że są naprawdę bardzo życiowe. Polecam tę stronkę i czekam na Wasze propozycje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-11-2015, 16:34
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Fajne i bardzo życiowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-12-2015, 08:20
Aniela Aniela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 18
Domyślnie

A ja znalazłam na tej stronie taki syrop przeciwkaszlowy dla dzieci. Przedstawia się ciekawie bo nie ma w składzie kodeiny i prometazyny. Same naturalne składniki. Jest w nim sok z owoców czarnego bzu, ekstrakt z kwiatostanu lipy, sok z malin, ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej, cynk, witamina C. Dawno nie widziałam syropu na przeziębienie i grypę z tak dobrym składem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-01-2016, 11:47
anka84's Avatar
anka84 anka84 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 48
Domyślnie

polki.pl, naobcasach.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-01-2016, 12:02
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja mogę polecić jeszcze Wizaż oraz bloga Kosmetyczna Hedonistka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-01-2016, 23:41
Damiano Mężczyzna Damiano is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 1
Domyślnie

Najlepszą tego typu jest plotek.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-03-2016, 12:00
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

A jeśli szukacie czegoś do kawki to właśnie znalazłam ciekawą stronę która mówi nam jak wazne jest abyśmy dostarczali organizmowi niezbędnej witaminy D http://www.vigantoletten.pl/witamina-d.html Co o tym sądzicie ? Zgadzacie się z tym czy może macie jakieś inne zdanie na ten temat ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-03-2016, 12:18
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja przeglądam Demotywatory do kawki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-06-2016, 10:20
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Całkowicie zgadzam się z moim przedmówcą. Masz wolny czas przy kawie ? Poświęć Go na czytaniu czegoś co jest na prawdę ważne w naszym życiu i nie jest tylko bezsensownym stekiem bzdur. Myślę tutaj oczywiście o przeczytaniu lektury takie jak http://naturalnawitaminazycia.pl/ Dowiemy się z niej jak ważne jest codziennie odpowiednie dawkowanie witaminy D która chroni nas nawet przed nowotworami czego nie wiedziałam. Teraz mam chwilę w pracy i troszkę sobie czytam na ten właśnie temat. A co Wy o tym sądzicie ? Jak dla mnie to na prawdę coś niebywałego aby właśnie taka witamina miała tak ogromny wpływ na nasze życie. Szczególnie warto aby kobiety w ciąży zdawały sobie z tego sprawę więc jeśli któraś z Was spodziewa się dziecka tym bardziej zachęcam do lektury. Moja córka jest w czwartym miesiącu ciąży dlatego zamierzam z nią poważnie porozmawiać. Dziecko musi się zdrowo rozwijać a dzięki tej witaminie ma to zapewnione. Czekam na Wasze opinie w tym temacie i zapraszam do wspólnej dyskusji. Mnie osobiście bardzo ciekawi ten temat i życzę udanej lektury
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-10-2021, 21:00
mariahelenaa mariahelenaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 48
Domyślnie

Ciekawe. Strony internetowe to temat, który warto zgłębić jeśli na przykład mamy firmę i chcemy dotrzeć do szerszego grona klientów. Strony internetowe https://www.lekrotech.pl/strony-internetowe/rybnik Rybnik pozwalają dotrzeć do klientów z tego miasta jak również całej Polski. Tworzenie stron www to zdecydowanie przyszłość z której warto korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.