kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-01-2022, 10:25
kasiam kasiam is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 137
Domyślnie słuchawki

Planuję zakup słuchawek i zależy mi na tym, aby możliwie jak najbardziej tłumiły. Chodzi zarówno o to, aby dźwięki z otoczenia nie docierały do mnie, jak i by dźwięki ze słuchawek nie docierały do otoczenia. Chodzi głównie o przesiadówki w FPSach w nocy. Jakie polecacie? Budżet to około 500zł maks. Co sądzicie o tych modelach?
https://muzyczny.pl/150871_Audio-Tec...zamkniete.html
https://www.amazon.com/Jabra-Elite-T...sr=8 -14&th=1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-01-2022, 07:34
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Szukasz słuchawek dla siebie? Zaden problem Wystarczy sprawdzić najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne ranking i wybrać model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-01-2022, 09:02
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

kupiłam pod choinkę dla mojego 16 letniego brata słuchawki gamingowe bezprzewodowe, był absolutnie zachwycony.
Używa ich też do nauki czy zdalnych zajęć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-02-2022, 17:44
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Teraz wiele osób kupuje słuchawki od Apple, bo airpods można podłączyć do wielu urządzeń, mają dobrą jakość dźwięku i nie posiadają przewodów. Jednak nie należą one do tanich, dlatego warto kupić etui na airpods, które dostępne są tutaj https://babaco.store/etui-na-airpods . Ceny są przystępne, a do tego można wybrać etui z motywem ze znanych i lubianych filmów czy komiksów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-02-2023, 11:58
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jeśli chodzi o porządne słuchawki bezprzewodowe to możesz na przykład przyjrzeć się ofercie producenta Manta u którego znajdziesz kilka ciekawych wariantów jeśli chodzi o słuchawki na przykład bezprzewodowe TWS Manta MTWS002 Powerbank wyposażone w asystenta Google oraz Siri, Inteligentnemu Systemowi Redukcji Szumów Otoczenia (DSO) i bardzo wysoką czystość dźwięku. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-02-2023, 18:48
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Takich słuchawek jest wiele na rynku. I tych drogich i tanich. Ja używam niemieckiej firmy Hama. Zawsze mi się dobrze kojarzyła z przewodami, bo co szukałam, to oni zawsze mieli. A teraz mam tez ich małe słuchawki TWS Freedom Light. I to w miętowym kolorze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.