kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 19-02-2021, 12:18
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Gdybyście szukali firmy która stworzy dla was oryginalny wzór i ozdobi wybrane przez was materiały to firma https://arlena.pl/pl/ gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, pomoc w sprawach technicznych, oraz terminowość. Mają świetną i atrakcyjną ofertę. Zapoznajcie się koniecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 21-02-2021, 09:46
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Wiosna już coraz bliżej, pogoda znacznie się poprawia, więc wypadałoby właśnie odświeżyć swoją szafę. Ja mam spore braki więc już przeglądam co proponuje mój ulubiony outlet hugo boss. Staram się stawiać na ubrania dobrej jakości, sieciówkami już się niestety zraziłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-02-2021, 11:27
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie Parki na wiosne

Hej, szukam idealnej kurtki przejściowej na wiosnę. Czy wiecie gdzie mogę kupić parki wiosenne? Zależy mi na wysokiej jakości, możecie polecić jakąś stronę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 26-02-2021, 12:59
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Bardzo dobrym miejscem na zakupy wiosennych stylizacji jest sklep internetowy Ptak Moda. Małżonka właśnie wybrała sobie elegancki żakiet, w którym ma zamiar chodzić do pracy czy na rodzinne uroczystości. Na stronie https://ptakmoda.com/38-zakiety-plus-size znalazła duży wybór modnych żakietów plus size - dla Pań puszystych co w wielu sklepach nie jest możliwe. Gdyby zakup nie był trafiony można go zwrócić w ciągu 14 dni i to kolejny atut.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-03-2021, 15:18
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Na pewno przyda się modna sukienka. Jeśli nie wiecie co będzie modne w tym sezonie to ja zachęcam do wizyty na blogu http://www.e-galante.pl/2021/02/jaka...pic-na-wiosne/ . To zdecydowanie kopalnia inspiracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 07-03-2021, 20:07
alison55's Avatar
alison55 alison55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Osielsko
Posty: 4
Domyślnie

Każdej wiosny jest inna moda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 08-03-2021, 17:45
dixie84 dixie84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Kraków
Posty: 3
Domyślnie

Sukienki zawsze są w modzie. Na wiosnę królują kwiaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 08-03-2021, 21:26
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Na wiosnę każdy chce, aby w jego szafie znajdowały się jakieś fajne ubrania, gdyż dobry styl i dobrej jakości ubrania wpływają na nasze samopoczucie i poprawiają pewność siebie. Jeśli chcecie kupić coś dla swojego mężczyzny to z pewnością ucieszy ich t-shirt męski , który będzie pasował do wielu stylizacji. Na pewno znajdziecie coś co trafi w gust waszego mężczyzny, bo wybór jest spory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-04-2021, 00:16
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Moda modą, oczywiście ma znaczenie. Ale chyba nawet ważniejsze jest to, żeby dobrać strój do figury, do swojego rozmiaru. Żeby podkreślał nasze atuty przede wszystkim. Na stronie Moda i Ja o ubraniach w dużych rozmiarach można się dużo dowiedzieć. Zawsze potem łatwiej uzupełniać własną garderobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-04-2021, 10:05
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 266
Domyślnie

Jeśli szukacie inspiracji w swojej garderobie to polecam zdecydowanie blog https://moj-styl.pl/, gdzie znajdziecie ciekawe wpisy dotyczące mody lub urody
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.