kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-06-2019, 18:46
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Dodatki do kuchni

O charakterze kuchni świadczy nie tylko kolor ścian czy ogólny jej wystrój. Na klimat ma wpływ naprawdę wiele elementów, w tym pomniejsze gadżety i wyposażenie kuchni, a także elementy dekoracji. Ja swoją kuchnię urządziłam i udekorowałam rzeczami ze sklepu https://www.adacor.pl/ i w sumie mogę Ci go z czystym sumieniem polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-09-2019, 23:13
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Masz rację Ja zawsze staram się aby wszelkie przedmioty codziennego użytku wyglądały jednocześnie dekoracyjnie i pasowały do wystroju pomieszczenia, a względem wyposażenia kuchni to temat rzeka, bo i naczynia wchodzą w grę i choćby takie drobiazgi jak chlebaki czy czajniki. Serio mówię Kupując ostatnio chlebak starałam się wybrać taki, który pasowałby do szafek kuchennych, koloru ścian no i oczywiście był praktyczny. Zdecydowałam się w końcu na zakup nowoczesnego chlebaka z wysokiej jakości stali z drewnianą podstawą. Wygląda naprawdę fajnie, a co ważne pieczywo na długo zachowuje świeżość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-02-2021, 16:38
dcummings dcummings is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 1
Domyślnie

Kuchnia jest ważnym pomieszczeniem w domu, warto więc zadbać aby była wygodnie urządzona i dobrze wyposażona. Dzięki temu codzienne przebywanie w tym pomieszczeniu będzie przyjemnością.
__________________
moździerze kuchenne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-02-2021, 12:55
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Moim cudem w kuchni są pojemniki próżniowe , na które jakiś czas temu się zdecydowałem i wybrałem online . Podobają mi się ze względu na to, że mają odpowiednie wielkości, więc nie ma żadnych problemów z tym, aby przechowywać dosłownie wszystko. Uważam, że takie gadżety w kuchni są jak najbardziej przydatne, bo śmiało można powiedzieć, że ułatwiają życie. Takie pojemniki próżniowe używam również do tego, aby zabrać jedzenie ze sobą w dowolne miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-03-2021, 18:22
emard.eryn emard.eryn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

Kuchnia zawsze ładnie wygląda gdy są w niej jakieś ładne obrazy lub plakaty na ścianach. Często widuje się w kuchniach motywy jedzenia, owoców itp. myślę, że pasuje to zarówno do ścian kuchennych jak i jadalni.
__________________
świat obrazów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-03-2021, 20:32
annanowicka annanowicka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 184
Domyślnie

Macie racje, wyposażenie kuchni jest bardzo ważne. Warto zadbać o to, aby sprzęty, które wybieramy były funkcjonalne oraz ładnie się prezentowały. Jeśli szukacie dodatków takich jak czajniki czy tostery to na stronie http://iguanasklep.pl/smeg znajdziecie bardzo szeroki wybór akcesoriów firmy SMEG. Myślę, że każdy znajdzie coś w swoim guście oraz dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-03-2021, 17:46
keely.purdy keely.purdy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

Idealna kuchnia powinna odpowiadać indywidualnym gustom i oczekiwaniom domowników. Ja miałam problem z wyborem krzeseł w kuchni tak więc udałam się o poradę do architekta i tak oto dopasowaliśmy idealne krzesła - takie jakie sobie wymarzyłam.
__________________
krzesła do kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-03-2021, 18:12
topkobietka topkobietka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Olinexa
O charakterze kuchni świadczy nie tylko kolor ścian czy ogólny jej wystrój. Na klimat ma wpływ naprawdę wiele elementów, w tym pomniejsze gadżety i wyposażenie kuchni, a także elementy dekoracji. Ja swoją kuchnię urządziłam i udekorowałam rzeczami ze sklepu https://www.adacor.pl/ i w sumie mogę Ci go z czystym sumieniem polecić

dekoracje mają spore znaczenie, to prawda
___________________
Sex Anonse Erotyczne Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-06-2021, 11:22
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

Dodatki do kuchni bez problemu znajdziesz online. Ja wiele różnych rzeczy, w tym blaszki, różne akcesoria, a także bardzo fajny, emaliowany chlebak, który jest pojemny, kupiłam w sklepie internetowym poukładane.pl https://poukladane.pl/pl/c/Chlebaki/111 Naprawdę są dobrze zaopatrzeni, produkty mają wysokiej jakości i w korzystnych cenach. Ja się tam obkupiłam jak nigdy, super, jak można znaleźć wiele rzeczy w jednym miejscu, produkty na żywo są kropka w kropkę takie, jak na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-06-2021, 14:10
franecki.adam's Avatar
franecki.adam Mężczyzna franecki.adam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Fajnym dodatkiem do kuchni mogą być ładne wazony ze świeżymi kwiatami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.