kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-07-2020, 22:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie Sprzedaż auta

Witajcie,
jeżdżę już moim autem kilka lat i postanowiłam je wymienić na nowszy model. Zanim jednak kupię nowy samochód, chętnie pozbędę się starego. Podobno skup aut Chojnice https://skup-aut-gdynia.eu/chojnice/ oferuje bardzo szybką i fachową wycenę oraz gotówkę jeszcze tego samego dnia do ręki. Jak sądzicie, warto z tego skorzystać? Czy któraś z Was sprzedawała może swoje auto w skupie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-09-2020, 10:15
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Sprawdź tutaj - portal ogłoszenia motoryzacyjne
Oferują korzystne warunki - 4 pierwsze miesiące bez opłat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-10-2020, 22:50
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

U mnie tak się doskonale złożyło, że w tym samym miejscu sprzedałam i kupiłam samochód. A dokładnie w Porsche Centrum Sopot. Po prostu nowy model Macana zastąpił kilkuletni model. Dobra sprawa, ponieważ są też amatorzy używanych samochodów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-11-2020, 22:21
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Warto dodać ogłoszenie samochodu na portalu Pokato. Można tam bowiem ogłosić swoje auto i czekać na telefony od klientów. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo w ten sposób można szybko pozbyć się samochodu i sporo za niego dostać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-11-2020, 23:54
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Sprzedaż auta to nie jest taka łatwa sprawa tak naprawdę. Przede wszystkim samochód musi być zadbany, a tutaj bez wątpienia pomocne będą dla nas kosmetyki samochodowe. Ale wydaje mi się, że wiele cennych rad jak sprawić żeby auto dobrze wyglądało to znajdziemy na Jak przygotować samochód na wiosnę .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2020, 11:27
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Jak to nie jest najnowsze auto a wielolatek, możesz sprzedać tutaj http://aautozlom.pl/ma/chelmek. Nam zaproponowali uczciwą cenę. Zależało nam szybko na pozbyciu sie a oni przyjechali jeszcze tego samego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-11-2020, 20:16
Mleksiu80 Mężczyzna Mleksiu80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 5
Domyślnie

W przypadku gdyby była potrzeba przewiezienia czegoś doraźnie, bądź cyklicznie, mogę polecić https://transwell.pl . Działają w kraju i zagranicą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-11-2020, 17:11
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Ja jakiś czas temu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sama sprzedać swój samochód. Jak się okazało to wcale takie proste nie jest jak się na początku wydawało. Każda rozmowa z potencjalnym nabywcą kosztowała mnie naprawdę wiele nerwów i uznałam, że nie ma sensu. Poszukałam w sieci specjalistów z auto skupu i skorzystałam z firmy https://autoskupslask.com/auto-skup-...owice-slaskie/ . Szybka, fachowa i co najważniejsze bezstresowa obsługa. Panowie podjechali, dopełniliśmy formalności. Ja dostałam zadowalającą mnie sumę a panowie wzięli samochód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-02-2021, 12:47
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

W takim razie jeżeli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie aut nowych oraz używanych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Res z Rzeszowa w którym będziecie mogli liczyć na szeroki wybór świetnych aut takich marek jak m.in Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy również Jeep. My postawiliśmy na Cherokee i jako aut rodzinne super się sprawdza, a zima mu kompletnie nie straszna
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.