kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-01-2021, 13:11
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Kompletowanie wyprawki dla maluszka

Hej
Jeżeli jesteście po kompletowaniu wyprawki dla swojego malucha to liczę na Wasze podpowiedzi, jak się za to odpowiednio zabrać i na co zwrócić uwagę (żeby później oddzielnie nie trzeba było wszystkiego domawiać).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-01-2021, 11:20
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Ja jeśli chodzi o poszukiwanie ładnych ubranek, czy również akcesoriów dla maluszka to warto odwiedzić sklep internetowy Miziu https://miziu.pl/ z naprawdę wyjątkowymi propozycjami jeśli chodzi o piękne ubranka, buciki, czy także zabawki i akcesoria. W mojej opinii jeden z ciekawszych sklepów jeśli chodzi o wybór rzeczy dla dziecka, no i także pod względem cenowym ciężko mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia. Można naprawdę złapać niezłe przeceny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-01-2021, 18:36
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Dla mnie kompletowanie wyprawki było ważnym zadaniem, starałam się niczego nie pominąć. Ale gdyby ktoś zapytał co było dla mnie najważniejsze w tym czasie, to zdecydowanie decyzja o bankowaniu krwi pępowinowej i podpisanie umowy w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Jak się tego nie zrobi w trakcie porodu to drugiej szansy nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-01-2021, 09:54
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

ja dosc szybko zabralam sie za kompletowanie wyprawki i na dlugo przed porodem mialam juz wszystko gotowe. a powiedzcie, szpital do porodu juz wybrany? ja sie zdecydowalam na szpital Medicover ze wzgledu na opinie kolezanek ktore tam rodzily i bardzo zachwalaly, a mi zalezalo na tym, zebysmy byli z maluchem w dobrych rekach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-01-2021, 20:00
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Jak moja siostra rodziła to szykowałam dla niej naprawdę sporą wyprawkę. Ale chciałam żeby naprawdę była zadowolona, także szukałam wyjątkowych ubrań a nie jakiś tanich podróbek. Trafiłam na sklep https://www.szipszop.pl/ gdzie znalazłam naprawdę interesujących produktów które od razu zakupiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-01-2021, 15:44
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał DariaM11
Ja jeśli chodzi o poszukiwanie ładnych ubranek, czy również akcesoriów dla maluszka to warto odwiedzić sklep internetowy Miziu https://miziu.pl/ z naprawdę wyjątkowymi propozycjami jeśli chodzi o piękne ubranka, buciki, czy także zabawki i akcesoria. W mojej opinii jeden z ciekawszych sklepów jeśli chodzi o wybór rzeczy dla dziecka, no i także pod względem cenowym ciężko mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia. Można naprawdę złapać niezłe przeceny

Akurat jeśli chodzi o Miziu również mogę polecić, przede wszystkim świetnie zestawiona oferta ubranek dla dziewczynek i chłopców w dość szerokich widełkach wiekowych. Jednocześnie miła obsługa, brak problemów przy kontakcie i wszystkie paczki dotarły przed narodzinami córci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-01-2021, 15:03
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Dzięki za pierwsze wskazówki, nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za sprawdzanie ofert
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-02-2021, 22:09
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedniczek co do sklepu online Miziu w którym nie brakuje ciekawych propozycji w dobrym zakresie cenowym i jednocześnie licząc na uczciwe podejście do potrzeb klienta. Zdecydowaliśmy się pójść w tym kierunku i zdecydowanie nie żałujemy podjętych decyzji i samych zakupów. Wszystko tak jak być powinno i w pełni byliśmy przygotowani do przyjścia na świat naszej córci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-04-2021, 21:39
Kasia1998 Kasia1998 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Przede wszystkim nie rezygnuj z rozmiaru 56, zawsze się przyda, moja córcia nosiła przez 2 miesiące ten rozmiar a wyszłyśmy ze szpitala z wagą ponad 3kg Polecam Ci https://olibambi.pl/ tu możesz kupić wszystkie ubranka, jeśli nie lubisz prać to kup więcej bodziaki, pajacyki, rampersy, dresiki - są świetnej jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-05-2021, 20:34
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

A jak decydowałyście o wyborze mleka? ja wspierałam się https://dzieciowo.pl/mleko-modyfikow...m-zdecydujesz/ naprawdę mega mi to pomogło
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.