kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #781  
Stary 20-06-2023, 14:02
wiki7777x wiki7777x is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Posty: 1
Domyślnie

Urządzanie własnego mieszkania to trudne zadanie. Warto sprawdzić w sieci gdzie i jakie meble i akcesoria warto zamówić.
__________________
strony w abonamencie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #782  
Stary 21-06-2023, 09:58
ben38's Avatar
ben38 ben38 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2023
Posty: 4
Domyślnie

Na ten moment chciałabym kupić mieszkanie na jakimś ładnym osiedlu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #783  
Stary 14-07-2023, 12:08
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Racja, ja też tak myślę a poza tym uważam że lepiej jest kupić gotowy dom od dewelopera miedzy innymi takie domy powstają na osiedlu Skwer Harmonia w Krakowie, w bardzo ładnej idealnej do rekreacji dzielnicy miasta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #784  
Stary 22-09-2023, 16:57
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

dokładnie tak

Ostatnio edytowane przez enigma : 23-09-2023 o 13:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #785  
Stary 23-09-2023, 11:10
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 616
Domyślnie

Przy budowie domu, warto przynajmniej rozważyć - zakup takiego rozwiąznaia jak pompa ciepła na powietrze wentylacyjne . To coś co powinny mieć domy, szczególnie w bezpośrednim sąsiedztwie miasta lub większych osiedli, czyste powietrze w domu, pozwoli nam spać spokojnie. Niestety jego jakość w sezonie grzewczym, pozostawia naprawdę wiele do życzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #786  
Stary 19-10-2023, 12:20
ymcclure's Avatar
ymcclure ymcclure is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 3
Domyślnie

Domy na sprzedaż w Poznaniu stanowią atrakcyjny segment sektora mieszkaniowego w Polsce. Wielu Polaków marzy o tym, aby stać się właścicielami wolnostojącej nieruchomości. Tego typu domostwo zapewnia zdecydowanie większe niż w przypadku mieszkań poczucie prywatności. Mieszkańcy mogą też liczyć na więcej spokoju i ciszy, ponieważ za ścianą budynku nie znajduje się żaden sąsiad. Ofert sprzedaży na rynku jest obecnie całkiem sporo. Sprawdźcie te oferty - https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe-domy-poznan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #787  
Stary 19-10-2023, 17:52
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

można poszukać czegoś co łączy zalety jednego i drugiego. np. tutaj na osiedlu w Smolcu https://www.osiedla-sogo.pl/smolec znaleźć można przystępne cenowo mieszkania o powierzchni do 140 m2 z ogrodem. myślę, że oferta jest godna uwagi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #788  
Stary 20-10-2023, 10:10
wendosz34 Mężczyzna wendosz34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 1
Domyślnie

Skoro już mowa o ubezpieczeniach, to chciałbym Was poprosić o opinię na temat https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turystyczne.htm . Pytam, ponieważ w najbliższym czasie bardzo chciałbym skorzystać z usług tego hotelu, a pierwszy raz o nim czytam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #789  
Stary 08-11-2023, 15:10
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie, to bardzo spodobało mi się mieszkanie pod tym adresem internetowym: https://slawbud.pl/osiedle-naturalife/. W okolicy jest wszystko, od szkół po parki. Myślę, że to naprawdę duży plus. Szczególnie, jeśli macie małe dzieci i szukacie miejsca w dobrej lokalizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #790  
Stary 24-11-2023, 11:24
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 536
Domyślnie

Moim zdaniem ważna jest też jednak odpowiednia ceny farb do malowania ścian . Ostatnio sama natrafiłam na tą stronę i faktycznie tutaj wybór jest całkiem dobry, więc może jednak znajdziecie tutaj coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.