kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 13-03-2015, 13:54
ksancia's Avatar
ksancia ksancia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Poznań
Posty: 77
Domyślnie

A myślałaś o zegarze? Wiesz połączenie praktyczności z czymś osobistym nieco? Teraz można już wybierać takie kształty i kolory, ze naszym babciom się nie śniło xD coś takiego ze zdjęciami: http://www.e-prezent.pro/product-pol...3-ramkami.html ? Moim zdaniem świetny pomysł.

A babci? Moja babcia jest dość.. specyficzna.. hah.. wszędzie jej pełno i ciągle gdzieś podróżuje... i nie mam pojęcia, bo ona serio ma WSZYSTKO!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 11-04-2015, 13:08
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Twoja siostra lubi czytać ? Jeśli tak to teraz bardzo głośno jest o książce Adama Amblera "Seksturysta" książka jest skandaliczna,ale ma bardzo ciekawą fabułę. Dobrze się ją czyta i można się troszkę oderwać od rzeczywistości przy niej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 14-04-2015, 22:25
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może książkę? Ja ostatnio szwagierce kupowałam Seksturystę Adama Amblera i bardzo jej się podobała, ale ona lubi czytać praktycznie wszystko więc to zależy od osoby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-05-2015, 14:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A jaki prezent kupujecie swoim mamom? My w tym roku poważnie zastanawiamy się nad skorzystaniem z porad jakie znalazłyśmy na blogu http://e-torty.pl/blog/2015/05/18/st...a-dzien-matki/ . Nigdy nasza mama nie miała takiego przyjęcia Planujemy i dopinamy już wszystko. Wasze mamy byłyby zadowolone z takiego prezentu, czy wolą jakieś rzeczowe sprawy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 19-05-2015, 18:19
Zebra19563 Zebra19563 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

W tym roku mojej mamie zamówię taki prezent - super fartuch dla super mamy, firma czynna 24 / 7 jest taka oferta na allegro i jakbyście dziewczyny chciały to ja mogę później tą aukcję bo widzę, że te fartuszki się rozchodzą jakby to rzec jak te przysłowiowe ciepłe bułeczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-05-2015, 16:34
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja właśnie szukam prezentu na chrzciny i myślę o zakupie czegoś takiego http://www.tinystar.pl/pl/c/OCHRANIACZE/64 Wydaje mi się, ze ochraniacz na łóżeczko to przydatna rzecz jak myślicie? Nie mam za bardzo pomysłu co kupić :/ Myślałam o kocyku ale to jest raczej oklepany prezent i pewnie młoda dostanie pełno kocyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 08-06-2015, 14:20
StabatMater StabatMater is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 32
Domyślnie

A może by tak łyknąć jakiś rower górski? To świetna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 11-06-2015, 11:42
Bonanza Bonanza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Taki rower górski też może kosztować i ten rower górski też może być drogi..Dlatego chyba też okej jest się zastanowić nad czymś takim jak jakaś konsola xbox..To jest w podobnej takiej cenie i na pewno w podobnej ceni to może być. Dlatego lepiej już coś kupić z elektroniką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 12-06-2015, 12:43
StabatMater StabatMater is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 32
Domyślnie

No wiadomo, jak ktoś lubi rowery, to nie będzie dla niego zbyt drogie, jak ktoś lubi snowboard, to dla niego nie będzie za droga decha. Także to kwestia spojrzenia na to, kto dostaje prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 13-06-2015, 22:56
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Tez tak uważam. Na hobby nigdy nie szkoda kasy Ja ostatnio szukałam prezentu dla męża i stwierdziłam, ze chyba najlepszy będzie bilet na rajd polski z https://www.tiketto.pl/?category=10 On uwielbia wyścigi samochodowe i na pewno z chęcią weźmie udział w takim wydarzeniu. Kupując prezent warto brać pod uwagę zainteresowania
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.