kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 23-09-2019, 13:47
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Mnie zależało głównie na poćwiczeniu rozmowy- to z tym zawsze miałam problemu. Już od kilku miesięcy uczę się z tutlo i zdecydowanie widzę poprawę. Dużo pewniej się komunikuję a rozmowa przychodzi mi coraz swobodniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 24-10-2019, 22:16
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

mnie się bardzo podobał ten wyjazd na Angielską Wioskę i raczej nie zamieniłabym tego na jakieś kursy przed komputerem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 31-10-2019, 12:04
jarugakasia jarugakasia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 5
Domyślnie

Metoda Berlitz. Wiem, bo ja się u nich uczyłam i to właśnie dlatego teraz perfekcyjnie znam język angielski. Jeśli chcesz więcej poczytać o tej szkole językowej to wejdź na ich stronę: https://www.berlitz.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 11-11-2019, 11:33
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja byłam na kursie w Angielskiej Wiosce i bardzo mi odpowiadł taki system nauczania , bardzo duża intesywnośc rozmów w jezyku angielskim, tak naprawdę polskiego używało prawie wcale:-), sesje odbywały się z native speaker,1 na 1 dzięki temu poznałam też różne akcenty.polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 13-11-2019, 13:39
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Krótko mówiąc, dźwiękowa. Ja osobiście to więcej wiem, jeśli mogę coś usłyszeć. Dobre Odtwarzacze CD w domu mam i jak miałabym powtarzać, to najwięcej bym zapamiętała. Tak pisząc, to wiecie, a rozmawiając, od razu można się szybko dokształcić. Wiele osób to na pewno potwierdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 05-12-2019, 12:16
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

najlepsza metoda nauki to jest z native speakerami , ja byłam na takim kursie w angielskiej wiosce super sprawa sesje odbywaj a się 1 na 1 z nativ,sama wybierasz o czym chcesz rozmwiac, sa to fajne luźne rozmowy bez stersu i presji, native maja super podejście do kursanta dzięki nim bardzo dużo wyniosłam z tego kursu polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 05-12-2019, 14:55
Mari77 Mari77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 22
Domyślnie

Jeśli chcesz się douczyć na niniejszy temat więcej to rekomenduję wejść sobie na blog - http://zabawajezykiem.com.pl . Według mnie tutaj znajdziesz najpotrzebniejsze informacje w nawiązaniu do owego tematu. Według mnie skupienie solidnej wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 21-12-2019, 06:11
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Hmmm... jeśli chodzi o język angielski, to na pewno kurs jest najlepszą opcją, aby nauczyć się czegoś więcej. Moja znajoma jest po kursie w szkole https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ i bardzo sobie chwali, z tego co mi wiadomo. Potrzebowała troszkę się podszkolić, ponieważ zaczęła pracę w Anglii, a tam jeszcze lepiej popracowała nad językiem i teraz mówi perfekcyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 30-12-2019, 21:16
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

moim zdaniem rozmowa to najlepsza nauka! szczególnie z native speakerami!
jeśli masz możliwość to polecam Angloville i ich obozy językowe - pracują tam native speakerzy z różnych krajów anglojęzycznych, co dodatkowo ułatwia naukę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 10-01-2020, 09:42
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wiesz co wszystko możesz ustalić pod siebie i tak naprawdę to ty decydujesz jaką metodą nauki będziesz się uczyć.
Zerknij sobie tu nauka języka angielskiego dla początkujących i działaj. Od Ciebie zależy tempo jakie sobie nadasz oraz wyniki jakie osiągniesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.