kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 07-08-2019, 14:29
jozek91 jozek91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

a czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda u mechanika sprawa z czyszczenie DPF cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-08-2019, 15:50
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Miałam ostatnio przeprawy z akumulatorem i teraz jestem na etapie szukania nowego. Zastanawiam się jaki produkt wybrać? Czy musi mieć jakieś określone parametry? Brałam pod uwagę np. sprzęt od https://www.autopart.pl/ bo to wiodący polski producent i dystrybutor takich części do różnych typów pojazdów. Pomożecie mi wybrać dobry akumulator do mojej osobówki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 27-08-2019, 17:07
aninka89 aninka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 16
Domyślnie

Bardzo dobry serwis jest przy ASO Bawaria Motors BMW w Gdańsku na al. Grunwaldzkiej, solidni mechanicy, pracują na oryginalnych częściach. zawsze to pewniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 27-08-2019, 17:40
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A czy wiecie może gdzie naprawiają skrzynie automatyczne warszawa i okolice? Czy możecie polecić kogoś sprawdzonego? I ile może kosztować naprawa skrzyni biegów i czy ona jest opłacalna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 29-08-2019, 19:24
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Jeśli masz takie problemy wejdz tutaj a dowiesz sie więcej https://autoserwisgp.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 31-08-2019, 06:22
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Każdą usterkę trzeba konsultować z mechanikiem niż samemu się brać za naprawę samochodu. Konieczne jest to, żeby mechanik http://www.automix-lodz.pl/ co jakiś czas obejrzał samochód. Tutaj w Łodzi można znaleźć sprawdzonego. Pomoże utrzymać samochód w dobrym stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 09-09-2019, 16:25
Mrovvinka's Avatar
Mrovvinka Mrovvinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 3
Domyślnie

Widzę, że wiele z nas nie zna się na tematach samochodowych. Zachęcam do przejrzenia artykułów na temat budowy silnika samochodowego https://prostaodpowiedz.pl/ wtedy na pewno dowiemy się więcej i będziemy wiedziały o czym mówi do nas mechanik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 23-09-2019, 13:22
Marra Marra is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Jeśli jesteście z Trójmiasta lub okolic i macie problemy z turbiną w aucie to polecam AMSerwis. Radzą sobie bardzo szybko i skutecznie z wszelką naprawą czy też regeneracją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 30-09-2019, 13:01
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

W przypadku aut od Hondy w Warszawie zdecydowanie mogę polecić Wam również serwis aso HondaPlaza który działa sprawnie od lat i posiada naprawdę świetnych mechaników, dobrze przygotowane stanowiska i do tego pilnuje terminów realizacji, aby każdy z klientów był w pełni zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 21-10-2022, 10:48
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Myślę, że serwis TIR będzie jednym z lepszych, skontaktuj się z nimi, na pewno będą w stanie Ci pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.