kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 28-09-2020, 13:51
krakersa krakersa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 41
Domyślnie

Ja sobie do wyprawki kupiłam też mleko modyfikowane, wybrałam bebilon bo sprawdził się przy starszym dziecku. Dobre ceny na to mleko są w aptekach DOZ i można kupić mleko od ręki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 24-10-2020, 00:54
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na pieluchy ekologiczne – przyjazne dla skóry dziecka i dla środowiska. Zaopatrujemy się w nie w sklepie Mommy Mouse www.mommymouse.com.pl Jesteśmy z ich użytkowania w 100 % zadowoleni, dzięki nim oszczędzamy pieniądze i myślimy o środowisku. Pieluchy są dostępne w różnych modelach, ale kupicie tam też chusteczki wielorazowe i woreczki oraz szeroki wybór wkładek laktacyjnych. Wszystko wykonane jest z delikatnych i chłonnych materiałów, u nas super się sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 07-11-2020, 10:20
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Zależy na co się człowiek decyduje - to tak naprawdę temat rzeka i można zrobić*oszczędną wyprawkę albo wypasioną. My przeznaczyliśmy też sumę pieniędzy na pozyskanie krwi pępowinowej w czasie porodu w Diagnostyka bank komorek macierzystych. Ale dla mnie zdrowie dziecka to podstawa i najważniejsza kwestia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 13-11-2020, 11:48
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

U mnie jeśli chodzi o wyprawkę najłatwiej poszło z zakupem wózka, po prostu zamówiłam x-landera online za darmo bezpośrednio od producenta, resztę wyprawki kupowałam systematycznie według listy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 26-11-2020, 08:59
kojun kojun is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 81
Domyślnie

Najlepiej jak się da to skompletować całą wyprawkę dla małego dziecka w jednym miejscu. Dlatego właśnie są takie sklepy jak http://onoplus.pl gdzie zaopatrzymy się we wszystko dla malucha. Począwszy od akcesorii i ubranek dla niemowlaka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 30-11-2020, 08:35
HalinkaKalinka HalinkaKalinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 85
Domyślnie

Koszt wyprawki to tak naprawdę cena indywidualna w zależności od tego, jakie wybierasz produkty, z jakiej półki cenowo. Moim zdaniem nie można przepłacać na akcesoriach i produktach takich jak wózek czy łóżeczko, bo są najważniejsze dla dziecka. Ja na samym początku kompletowania wyprawki zaczęłam od wózka i zdecydowałam się na https://insevio.com/, który szczerze polecam wszystkim aktywnym rodzicom. Niewielka waga, dobra amortyzacja i odpowiednia cena względem jakości!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 01-12-2020, 12:42
melody melody is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 44
Domyślnie

Na pewno większym wydatkiem jest wózek, ale trzeba wcześniej o nim pomyśleć, by móc się przemieszczać chociażby do lekarza z maluchem. Solidny wózek espiro next sprawdzi się w każdej sytuacji i będzie dobry na każdą pogodę. Można właśnie o takim pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 15-12-2020, 11:27
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę sklepu dziecięcego Miziu https://miziu.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji m.in pluszaków, czy miękkich zabawek dla maluszków. Jeden z moich ulubionych sklepów również ze względu na cenę, bo rzeczy dla dzieci są niestety bardzo drogie. A do tego można złapać całkiem fajne promocje. Pozdrawiam i życzę udanych łowów zakupowych szczególnie przed świętami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 15-12-2020, 12:50
Adrian667's Avatar
Adrian667 Adrian667 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 5
Domyślnie

Może ktoś z was korzystał z tych ofert? Czekam na wasze odpowiedzi.
__________________
Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 16-12-2020, 16:42
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Taka wyprawka wcale nie musi być droga trzeba tylko wiedzieć co i gdzie kupować. Jesli chodzi o wózek to ja bardzo polecam Optimo Air. Mamy go już ponad rok i sprawuje się super. A zapłaciłam w sumie coś około 1400 zł i to już z torbą i adapterami do Cybexa ma pompowane koła, przekładane siedzisko i spokojnie starczy na cały okres użytkowania ( do 22 kg).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.