kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-11-2020, 09:10
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

No to jeżeli chodzi o wyjątkowy i smaczny catering dietetyczny to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez SportFoodBox zarówno ze względu na dobrą jakość, świetnie zbilansowane posiłki i jednocześnie różnorodne wersje kaloryczne które będziecie mogli dopasować pod swoje zapotrzebowanie. Ja miałam okazje korzystać z diety oczyszczającej w wersji sokowej i teraz na co dzień stawiam na wersję Wege Fit https://sportfoodbox.pl/diet/wege-fit/ - smacznie, zdrowo, różnorodnie i z terminową dostawą!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-11-2020, 18:48
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

U mnie taka opcja się sprawdza. Zamawiam Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, smacznie, świeżo i co ważniejsze regularnie a to bardzo ułatwia odchudzanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 16-11-2020, 14:56
rath.ethan Mężczyzna rath.ethan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 12
Domyślnie

Na pewno ułatwia nam spożywanie odpowiednio kalorycznych posiłków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-11-2020, 10:19
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Oczywiście, że pomaga! Ile godzin byście spędzały na gotowaniu? A tak bez problemu, chwila moment i jecie to, co dla was odpowiednie. Od kiedy w sumie przeszłam na catering od Miód Maliny https://miod-malina.com/?gclid=CjwKC...xoCIoIQAvD_BwE , o wiele lepiej się czuję. I w końcu chudnę. Normalnie dla mnie to cudowna sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-11-2020, 17:35
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

jasne ze tak ja jestem z cateringiem WygodnaDieta od 3 miesięcy i jest mnie mniej 8 kg, jem zdrowo, o stałych porach, i dzięki diecie pudełkowej mam więcej czasu dla siebie , bo nie siedzę przy garach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-11-2020, 11:19
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Mnie catering bardzo ułatwił zadanie. Zamawiam już kilka miesięcy wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. Jedzonko jest smaczne, świeże i różnorodne więc się nie nudzi a posiłki zawsze na czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-11-2020, 08:37
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 330
Domyślnie

catering na pewno ulatwia odchudzanie, aczkolwiek u mnie to nie wypaliło, ja musze miec diete dostosowana indywidualnie, od kolezanki dostalam namiar na dobra klinike leczenia otylosci https://odchudzanie.medicover.pl/ juz widze pierwsze efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-05-2021, 21:13
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 989
Domyślnie

Jeżeli skuteczna dieta sokowa to sprawdźcie sobie możliwości jakie przygotowała firma SportFoodSoki które sprawdzają się naprawdę świetnie, korzystam z niego już od kilku ładnych miesięcy. Super menu, świeże produkty, różnorodne menu i naprawdę niezła cena. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i czuję się na niej dużo lepiej. Nie podjadam i odzyskałam chęci do działania
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.