kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 08-11-2017, 10:21
Laseczko Laseczko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

A czy myślałeś może o zregenerowaniu swoich części do samochodu ? Często jest to dużo tańsze niż kupowanie nowych, a w zupełności wystarczalne, takie usługi oferuje chociażby http://reparts.pl/, może już coś o nich słyszeliście bo wydaje mi się jest to dość znana firma. Jak dla mnie jest to fajne rozwiązanie, co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 09-11-2017, 20:16
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

jak się kupuje auta z komisów albo od jakiś niewiadomych źródeł to często bywa że auta się psują. Ja mam nowy samochód z salonu peugeot, zdecydowałam się na model peugeot 208 bo ma niesamowite wnętrze i ten sportowy styl. Teraz takie auto można kupić jeszcze taniej, bo właśnie trwa wyprzedaż rocznika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-11-2017, 23:06
Breniu Breniu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Macie może namiar na opis (tu na forum lub jakiś pożyteczny link) wymiany zespołu sprzęgła? Ogólnie zarys prac ogarniam, ale przydałby się szczegółowy opis, bo pewnie jakieś niuanse się tam znajdą. Sprawa nie jest na "wczoraj", ale powoli chciałbym się do tego przygotować i zrobić oczywiście sam większość czynności przy aucie. Jak nie da rady to się chyba będę musiał zgłosić do www.wymianasprzegla.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 31-01-2018, 14:12
mareckidoch Mężczyzna mareckidoch is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 1
Domyślnie

To trzeba to naprawić :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-03-2018, 18:21
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Usługi holowania wraz z nowoczesnymi lawetami, a jakby tego było mało dodatkowo szeroki zakres usług naprawczych znajdziesz właśnie w tej firmie http://kasacja.stalowa-wola.pl/holowanie/ dla mnie zdecydowanie zawsze będzie tą najlepszą, nigdy się ni zawiodłem n ich usługach czy dostępności. Ceny również spoko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 04-04-2018, 22:50
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie Mechanik

Szczerze, jeśli coś nie tak, zostawiam to w rękach mechanika, łącznie z zakupem części. Robię auto w Ring (Gdańsk) i jeszcze nigdy nie spotkałam się z sytuacją, ażeby wycena jakiejś części nie zgadzał się z tą z normalnego sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 20-04-2018, 14:24
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał kobietka_10
jak się kupuje auta z komisów albo od jakiś niewiadomych źródeł to często bywa że auta się psują. Ja mam nowy samochód z salonu peugeot, zdecydowałam się na model peugeot 208 bo ma niesamowite wnętrze i ten sportowy styl. Teraz takie auto można kupić jeszcze taniej, bo właśnie trwa wyprzedaż rocznika

Głos rozsądku widzę w twojej wypowiedzi. Z tymi starymi samochodami produkcji francuskiej jest coś na rzeczy. Mają swoje słabe punkty. Podobno to często psuje się http://abcporady.pl/tylna-belka-skre...c-tylna-belke/. Nowy ma gwarancję i kilka lat z głowy, tylko przeglądy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 30-04-2018, 07:29
bierendaa bierendaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 31
Domyślnie

Ze starymi samochodami da się jeszcze coś zrobić w przydomowym garażu, ale jeżeli chodzi o te nowe modele, to nawet nie wymienicie żarówki sami. Dobrze, że z motorami nie jest jeszcze tak źle. Zamawiam części zamienne do mojego crossa przez neta http://enduro7.pl/sklep/ i sama sobie nawet coś staram się pogrzebać. Mam sporo czasu więc prędzej czy poźniej zawsze wychodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-04-2018, 08:22
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

W moim aucie trzeba wymienić sprzęgło. Dosyć kosztowna naprawa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 11-06-2018, 12:06
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie ring opony

ja polecam ring opony, kompleksowe miejsce i na spokojnie załatwicie tu wszystko, co chcecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.