kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-07-2013, 09:15
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Jak byłam młodsza, wydawałam wszystko, co zarobiłam na pracach dorywczych, czyli jakieś 300-500 zł miesięcznie. Teraz człowiek ma inne wydatki, trzeba utrzymać dom, odłożyć coś na przyszłość... Nie kupuję zbyt często ciuchów, a nawet jeśli to zwykle jeden lub dwa i nie przeznaczam na to więcej niż 100-150 zł :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-11-2013, 10:22
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Ja na ubrania wydaję znacznie mniej niż myślą moje koleżanki które ciągle twierdzą, że się bardzo stroję Robię zakupy w sklepach internetowych gdzie jest o wiele taniej niż w stacjonarnych.
Ostatnio sprawiłam sobie kilka fajnych koszulek w stylu babydoll w tym miejscu: http://www.sisi.pl/bielizna/koszulki-babydoll/id/125/ - uwielbiam takie fikuśne fatałaszki - zresztą mój mąż lubi je chyba o wiele bardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-12-2013, 10:09
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

300-500 zł miesięcznie to ni wydaję, bo bym splajtowała,
raczej zbieram sobie fundusze i raz na 4 miesiące lecę poszaleć - wtedy wydaję więcej, ale mam uskładane. Ostatnio kilka fajnych rzeczy wypatrzyłam w http://allani.pl/wyszukaj/tous - i oczywiście sobie nie odmówiłam, no ale to też zalezy czy szef da premię czy nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-12-2013, 14:19
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja nie wydaję dużo Staram się trochę zaoszczędzić i dlatego zamawiam w sklepach internetowych. Na przykład bardzo lubię to miejsce : http://www.megakoszulki.pl/ -zamówiłam tam ostatnio kilka świetnych koszulek z tekstami - każda za niewiele ponad 30 zł . Bardzo dobrze się noszą mimo tak niskiej ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-02-2014, 10:00
it's_ok it's_ok is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał aithne
Ja pracuję, mieszkam sama i na ciuszki miesięcznie wydaję ok. 500zł... czasami mniej lub więcej,to takie +-

masakra.. aż tyle pieniędzy...??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-02-2014, 16:17
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

Niegdyś miesięcznie zdarzało mi się wydawać na ciuszki od 300 do 500 zł, ale teraz mam niestety inne wydatki i moje potrzeby idą w kąt, wszak dzieci są najwazniejsze. Najlepszy przykład: mój syn dostał buty na zimowe ferie http://www.trekkersport.com.pl/buty/...a-gt-kids.html a mama chodzi w podniszczonych botkach butach...

Ostatnio edytowane przez florencjaN : 18-02-2014 o 16:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-03-2014, 09:17
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Zdecydowanie za dużo haha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-03-2014, 12:57
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ech, a ja dopiero co się chwaliłam, że nie wydaję dużo, a później odkryłam w sieci fajne stylizacje, przy których od razu są podpięte informacje, z jakiego sklepu dane ciuchy pochodzą i ile kosztują i przepadłam...Na razie nabyłam dwa zestawy ciuchów, zaczynając od butów, poprzez spodnie, bluzkę, na torebce i kurtce kończąc - nie pytajcie, ile mi na to wszystko kasy poszło No ale za to teraz będę chodzić modnie ubrana )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-04-2014, 14:47
podwodna podwodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 11
Domyślnie

Ja jak są promocje to szaleję, ale z kolei gdy ciuchy są w normalnych cenach, nie kupuję prawie nic. Tobie też poleciłabym taką strategię - kuś w sklepie promocjami - możesz wypromować się na portalach z kodami rabatowymi. Wtedy na pewno zostaniesz zauważona :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-07-2014, 21:28
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

na dobre ubrania nie szkoda mi pieniędzy. Gdy mam większe wydatki wtedy kupuije ubrania na wyprzedażach lub w sieciówkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.