kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 24-03-2020, 18:17
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

fajnymi kosmetykami, które radzą sobie z problemem zmarszczek są też te kremy z christiana laurenta, można je dostać w Rossmanie. Mam te z serii diamentowej. Kapitalne są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry, z dobrym składem, bardzo wydajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 26-03-2020, 09:54
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Oczyszczanie i nawilżanie to chyba podstawowe kroki w pielęgnacji skóry. Peeling też się dobrze sprawdza. Ja osobiście do oczyszczania twarzy używam szczoteczki sonicznej od dermofuture.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 27-03-2020, 08:13
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Jeśli chodzi o zniszczoną skórę twarzy to możesz poczytać o takim zabiegu z zakresu medycyny estetycznej jak wolumetria twarzy kwasem hialuronowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 27-03-2020, 10:18
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Zniszczona i przesuszona skóra na pewno potrzebuje dogłębnej regeneracji. Jak najbardziej warto o tym pomyśleć, by poprawić jej kondycję. Zabieg z Restylane SkinBoosters pozwoli szybko wzmocnić skórę. Jest to zabieg z kwasem, więc dogłębnie ujędrni skórę i stanie się ona widocznie zregenerowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 27-03-2020, 11:45
dezin dezin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno dobrym pomysłem na pokonanie zniszczonej skóry i poprawę jej kondycji jest stosowanie kosmetyków naturalnych, mi takie bardzo pomogły swego czasu. W sklepach internetowych takich jak ten https://gonature.pl/ można je dostać, szczerze polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 27-05-2020, 14:39
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Jeśli chodzi o pielęgnację włosów to polecam kosmetyki naturalne. Takie produkty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków przez co naprawdę dobrze działają na włosy. Duży wybór dobrych kosmetyków znajdziecie w ofercie sklepu https://yasmeen.pl/wedlug-marek/kosmetyki/kann.html
. Tu kupicie odżywki sprawdzone i skutecznie regenerujące włosy. Warto pamiętać aby dobierac kosmetyki do konkretnego rodzaju włosów bowiem wtedy najlepiej widać efekty działania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 29-05-2020, 15:19
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Bardzo dobry jest Kneipp krem intens na zrogowaciały naskórek. Mi bardzo pomógł. Sucha skóra to moja zmora od dziecka. Zawsze na chwilę była poprawa i wracało. A teraz już dłuższy czas moja skóra jest w dużo lepszej kondycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 01-06-2020, 22:04
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jednym z lepszych sposobów na zniszczoną skórę, może okazać się wizyta u dermatologa estetycznego. Warto po prostu skorzystać z pomocy i rady specjalisty. Świetnych dermatologów możesz znaleźć w Sopocie na https://derm-al.pl/pl/medycyna-estet...gia-estetyczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 08-06-2020, 14:05
fashionistka fashionistka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 14
Domyślnie

Hej
Jeśli chcesz cieszyć się zdrową, promienną i odpowiednią nawilżoną skórą pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Polecam sprawdzić, jakie są plusy picia wody i pilnować, aby codziennie pić minimum 2 litry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 14-06-2020, 20:02
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Kluczem do sukcesu jest odpowiednia pielęgnacja dobrze dobranymi kosmetykami np. z https://hbprofessional.pl/ oraz zdrowa dieta i nawadnianie. Ja miałam problem z bardzo suchą skórą i długo walczyłam żeby wyglądała normalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.