kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 18-03-2020, 19:30
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Na moja suchą skórę super sprawdzają się dermokosmetyki Atopis od Novaclear. Przynoszą ukojenie zmęczonej i przesuszonej skórze, zapewniają optymalne nawilżenie i wygładzenia a także działają łagodząco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 23-03-2020, 19:45
tgreenfelder's Avatar
tgreenfelder tgreenfelder is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 11
Domyślnie

Sucha skóra twarzy świadczy o nieprawidłowej pielęgnacji, a to może prowadzić do wypadania włosów z brody tak jak u mojego partnera. Tak bardzo zależy mu na brodzie, że chce iść na przeszczep włosów na twarzy. Nie wiedziałam, że to tyle kosztuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 25-03-2020, 16:06
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Najważniejsze jest to, aby dopasować kosmetyki do potrzeb swojej skóry. Dlatego warto sprawdzać dokładnie poszczególne produkty i kupować w sprawdzonych też miejscach. Przykładowo tutaj https://beardman.pl/producent/apothecary-87 znajdziecie bardzo dobre produkty przeznaczone dla Panów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 27-03-2020, 18:18
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Wiele szukałem informacji na ten temat aż w końcu znalazłem! Polecam: https://biobotanic-pro.pl/kategoria-...ki-organiczne/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 29-03-2020, 12:53
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

polecam Ci serie hydro od novaclear, pordukty sa delikatne i swietnie sie sprawdzaja przy suchej skorze, najlepeij stosowac cala serie wtedy efekt jest fenomenalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 30-03-2020, 20:42
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał mineblue
polecam Ci serie hydro od novaclear, pordukty sa delikatne i swietnie sie sprawdzaja przy suchej skorze, najlepeij stosowac cala serie wtedy efekt jest fenomenalny.

Nowa seria Hydro marki NovaClear z kwasem hialuronowym pozytywnie mnie zaskoczyła. Szczególnie polubiłam się z kremem-maską na noc, który świetnie odżywia i rewitalizuje odwodnioną i suchą skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 31-03-2020, 20:09
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Po zimie skóra często jest wysuszona, więc trzeba o nią zadbać. Kremy i maseczki to jednak zbyt mało. Dogłębnie skórę nawilżyć można jedynie w gabinecie medycyny estetycznej. Poczytajcie sobie o zabiegu z kwasem hialuronowym Restylane Skinboosters. Zapewni poprawę jakości skóry, jej nawilżenie oraz naturalne rozświetlenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 02-04-2020, 19:19
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

A czy ktoś z was próbował może wegańskie mydła? Na stronie lanzaloe.com.pl znalazłam kilka fajnych propozycji. Co spodobało mi się, że ich mydła są pozbawione wszelkich szkodliwych substancji i są całkowicie naturalne. Nie były testowane na zwierzętach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 14-04-2020, 12:32
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja od niedawna zaczęłam używać kremy i inne produkty marki https://dermika.pl/ z tego względu, że moja teściowa opowiedziała mi jak to od wielu lat korzysta z kosmetyków tej firmy, a powiem wam, że mimo swoich 65 lat wygląda spokojnie na 15 lat mniej, także postanowiłam, że też spróbuje, może to kwestia genów, może i tych kremów, pożyjemy, zobaczymy. Zmieniłąm tez mocno swoją dietę, dużo ostatnio czytam o produktach i żywności zapewniających długowieczność także już sporo wiem w tym temacie, zakupiłam sobie jagody goi oraz żeń szeń i inne tego typu suplementy stosowane od tysiącleci. Do tego regularna aktywnośc fizyczna i mam nadzieję, że zestarzeje się choć w połowie tak dobrze jak moja teściowa. A wy znacie jakieś inne sposoby na długowieczność i checie się nimi podzielić? Słyszałam kiedyś od znajomej ,że i tak największy wpływ ma dbanie o skórę twarzy , bo to po niej najbardziej widać jak ktoś się starzeje dlatego warto też stosować zawsze krem z filtrem uv, żeby spowolnić proces starzenia się skóry, wiadomo, każda kobieta chce byćopalona, ale wole być bladsza i młodsza przez długie lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 19-04-2020, 20:23
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Akurat na suchą skórę twarzy pomoże zabieg rewitalizujący - świetnie nawilża i zwiększa elastyczność skóry Trzeba jednak wybrać odpowiedni preparat do takiego zabiegu aby efekty byly zadowalające. Odpowiednie preparaty typu Skinbooster od Restylane https://www.restylane.com/pl/ zapewnią zadowalające efekty - napięcia skóry, nawilżenia i przywrócenia jej zdrowego młodego wyglądu. To dobre produkty
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.