kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-06-2015, 19:09
drabka drabka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie wypadek - jak pokonać ubezpieczyciela

Witam wszystkich, miałam wypadki przy pracy, a właściwie w drodze do pracy. Wylądowałam w szpitalu, pół roku na zwolnieniu. Mam oczywiście ubezpieczenie OC i AC. Aha jechałam swoim samochodem. Sytuacja porobiła się taka, że pracodawca nie chce zająć się ubezpieczeniem, bo do pracy owszem jechałam, ale swoim samochodem. Mój ubezpieczyciel twierdzi, że nie mogę starać się o odszkodowanie z moich polis, jechałam do pracy. Ludzie......., o co tu chodzi? Poradźcie, jak mam odzyskać jakieś pieniądze, czy w tym kraju ktoś pomaga to robić?

Ostatnio edytowane przez drabka : 09-06-2015 o 19:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-06-2015, 19:24
Katarytka Katarytka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Z tego, co wiem, to musisz znaleźć sobie taką firmę profesjonalną, która zajmuje się tylko i wyłącznie takimi ubezpieczeniami i ma doświadczenie w takich sprawach. Mojej koleżance właśnie tacy profesjonaliści pomogli uzyskać jej odszkodowanie i to większe, niż się spodziewała dostać, także była prze szczęśliwa:-) Nie wiem, jaka to była firma, ale mogę zapytać, jeśli chcesz:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-06-2015, 08:20
malena85 malena85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Witaj, po pierwsze spokojnie, a po drugie poszukaj w internecie firmy, która specjalizuje się w ubezpieczeniach powypadkowych. Takie firmy na co dzień mają do czynienia z takimi przypadkami, jak wypadki przy pracy, więc załatwienie Twojej sprawy nie będzie sprawiało im żadnych trudności. Proponuje poszukać kogoś u kogo wszystkie lub większość formalności można załatwić online.

Ostatnio edytowane przez malena85 : 18-06-2015 o 10:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-06-2015, 10:25
emiliada emiliada is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

jak zawsze pod górkę jak chce się coś uzyskać od ubezpieczyciela. A oni nie dadzą ani jednego dnia zwłoki od razu odsetki będą naliczać. Pójdź do firmy która się specjalizuje w takich sprawach i niech oni ściągną całą Ci należną kasę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-06-2015, 19:10
frezja09 frezja09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Sieć to nie jest dobry pomysł, zdecydowanie rzeczywiście trzeba tak w realu poszukać konkretnej formy, która naprawdę zna się na rzeczy.Porozmawiasz odwiedzisz parę biur, porównasz co Ci powiedzą i wybierzesz odpowiednich ludzi, który zajmą się Twoją sprawą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-06-2015, 14:27
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

trzeba czasem wynająć dobrego adwokata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-06-2015, 14:42
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Też tak myślę, trzeba mieć specjalistę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-10-2015, 16:31
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Bez dobrego adwokata się nie obejdzie niestety. Firmy ubezpieczeniowe w ostatnich latach tak się wycwaniły, że połowie poszkodowanych nie wypłacają należnego odszkodowania. Poszukaj dobrego adwokata. Możesz np zgłosić się do http://cieplak.com W swojej ofercie mają właśnie odzyskiwanie odszkodowań więc byc może uda im się ci pomóc. Na pewno nie warto odpuszczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-02-2016, 09:00
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Nie generalizujcie, bo nie każda firma ubezpieczeniowa działa tak samo. W niektórych bez więszego problemu otrzymacie należną kwotę. Ja mam takie ubezpieczenie https://www.allianz.pl/ubezpieczenia...kow,28133.html , bo moja koleżanka je miała i nie miała najmniejszego problemu z załatwieniem formalności po wypadku i otrzymuje pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-02-2016, 20:50
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Jeśli masz problem z odzyskaniem pieniędzy to udaj się do dobrego prawnika, w ten sposób najszybciej załatwisz sprawę.
Korzystałaś z możliwości wynajęcia samochodu z OC sprawcy? Jeśli nie to możesz zgłosić się np tu http://auto-zastepcze.info/wynajem-z-oc-sprawcy/ Nic nie zapłacisz a będziesz miała samochód zastępczy dopóki Twojego nie naprawią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.