kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-10-2012, 14:23
Sylwiax Sylwiax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 3
Domyślnie Regeneracja mięśni

Polecam coś co odkryłam na regenerację. Po bieganiu nie raz bolały mnie kolana, wielokrotnie miałam też kontuzje i uwierzcie pomagało! Sól bocheńska umożliwia szybszą regenerację organizmu przy dużym wysiłku fizycznym. Co prawda wymaga regularnego codziennego stosowania przez co najmniej trzy tygodnie ale bardzo korzystnie wpływa na stawy i mięśnie oraz przez uzupełnienie mikroelementów w organizmie poprawia ogólna kondycje więc myślę, że warto. Produkt znalazłam w internecie http://www.salco.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-04-2013, 10:33
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Sport to moja pasja, często coś mnie boli ale mój sposób to Flexit, pije go codziennie i zapomniałam co to ból stawów Jak ktoś ma jakieś podobne problemy to polecam flexit



__________________________________________________ _______
Ten robak biały sam łowi ryby!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-08-2013, 01:00
Flądra Flądra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 32
Domyślnie

Właśnie aktualnie cierpię na bóle stawów i szukam opinii na temat dostępnych leków oraz ich skuteczności.
Może jeszcze ktoś, coś stosuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-08-2013, 08:17
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Najlepiej poradzić się kogoś kto skończył odpowiednie szkolenie, np. takie jak te kursy dla fizjoterapeutów tb-polska, oni tam dostają wiele cennych wskazówek, wiem, bo mój kuzyn taki kurs kończył i jak nasz drugi kuzyn, który jest piłkarzem i dużo trenuje, miał problemy ze stawami to za kilka piw dostał poradę ;-)) jak chcecie, to mogę zapytać kuzyna, co w takiej sytuacji robić, tylko jakby co, to piwa mu za Was nie stawiam! :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-05-2018, 17:39
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Może też czasem potrzeba odpowiedniej rehabilitacji. Trzeba tylko wybrać dobrych specjalistów. Wiem, że ci z Krakowa http://www.rehabilitacje.org/ mają doświadczenie. Pomagają w różnych schorzeniach, niekiedy tylko odpowiedni masaż wystarczy. Korzystacie z takiej pomocy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2018, 13:01
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Czasem po zbyt intensywnych ćwiczeniach np na siłowni przydaje się regeneracja mięśni. Ja niedawno nadwyrężyłam sobie dość poważnie mięsień uda i na jakiś czas musiałam zrezygnować z codziennych porcji ruchu, aby przyspieszyć powrót mięśnia do formy kupiłam aparat do magnetoterapii. Magnetoterapia pomaga w regeneracji tkanek, łagodzi ból i zmniejsza obrzęki tym samym przyspieszając leczenie kontuzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-06-2018, 01:21
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

o zdrowie trzeba dbać moi drodzy. Ja też od jakiegoś czasu pływam, bo tak polecił mi mój rehabilitant. Rejestrowałam się do gabinetu przez http://www.rehabilitacje.org/ , gdzie bardzo mi pomogli. Nie warto czekać, bo zdrowie jest najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-11-2018, 22:25
Witkowa Witkowa is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Cytat:
Napisał Patena
Magnetoterapia pomaga w regeneracji tkanek, łagodzi ból i zmniejsza obrzęki tym samym przyspieszając leczenie kontuzji.
Ja również sporo dobrego słyszałam ostatnio o tej magnetoterapii. Podobno może ona pomóc przy leczeniu schorzeń ortopedycznych, neurologicznych, układu krążenia, a nawet dermatologicznych. Na taką Terapię można się zapisać na przykład w Integrative Medical Center w Żernikach Wrocławskich, na stronie https://imc.wroc.pl/ możecie się zapoznać z pełną ofertą tego miejsca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-11-2018, 11:37
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Jakie macie sposoby? Jakie suplementy bierzecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-07-2019, 10:27
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ja właśnie nie wiem co się dzieje z moją nogą, bo tak mnie boli że masakra i wydaje mi się że to może mięśnie albo ścięgna. :/ Na pewno muszę udać się do lekarza ale także czytam o http://sport.elblag.net/artykuly/usg...gien,37449.htm USG mięśni i może najpierw pójdę takie zrobić..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.