kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 09-01-2020, 16:55
santos.ratke's Avatar
santos.ratke Mężczyzna santos.ratke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Uwielbiam kilka w roku wyjeżdżać na wakacje podczas, których będę mógł pojeździć łódką. Moje marzenie w tym roku się spełni pod warunkiem, że zakupie instalację elektryczną do mojej łodzi. Sklep z taką instalacją znalazłem na stronę https://www.szopeneria.pl/pl/c/Insta...elektryczna/73, czy myślicie, że warto skorzystać właśnie z tej oferty? Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-01-2020, 12:38
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Ja uwielbiam morze, dlatego moim pierwszym wyborem przy planowaniu wakacji są zawsze państwa, w których mogę liczyć na wypoczynek na słońcu i malowniczej plaży, dlatego nie wahałam się przy wyborze tego zakwaterowania. Solaris beach resort camping jest usytuowany tuż przy plaży za co wielki plus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-01-2020, 13:08
EmmiliaF EmmiliaF is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 65
Domyślnie

Wszystko fajnie, tylko trzeba wcześnie rezerwować. Miejsca bardzo szybko się rozchodzą i możecie już nie trafić na te lepsze ośrodki. Mi się bardzo spodobały te ze stronki https://ross-domki.pl/ W sam raz dla rodzin z dziećmi. Mają place zabaw, boiska, no i co najważniejsze są bardzo blisko morza. Polecam pojechać do Sarbinowa, fajna, spokojna miejscowość nad polskim morzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-10-2021, 13:45
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 553
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tyl
Uwielbiam wakacje nad polskim morzem! Zwłaszcza poza sezonem tak koniec sierpnia i wrzesień – to dla mnie najlepszy czas na wypad wakacyjny nad morze

Wczasy nad morzem są doskonałą formą wypoczynku o każdej porze roku. Polecam noclegi http://willaataman.com/wypoczynek-na...w-pazdzierniku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-11-2021, 09:53
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Jeśli poszukujecie ciekawych wakacji dla waszych dzieci, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.kompas.pl/zima . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, które mogą okazać się pomocne. Uważam, że warto wysłać naszą pociechę na zorganizowany wypoczynek, bo może się wiele nauczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-11-2021, 22:34
Gierowada51 Gierowada51 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

A co o tym wszystkim sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-11-2021, 13:31
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Co prawda teraz nie ma sezonu na wakacje, ale warto już cos planować na następny rok. My co roku jeździmy nad morze, bo to jednak najlepsze miejsce na wakacje z dziećmi. Ja zawsze na początku roku rezerwuję domki Ustronie, bo potem w sezonie ciężko znaleźć jakąś fajną miejscówkę. Poza plażą w Ustroniach jest też dużo fajnych miejsc do zwiedzania, więc nawet jak nie ma pogody to i tak jest co robić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 16-11-2021, 10:29
janusszeeek Mężczyzna janusszeeek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 34
Domyślnie

Jak wakacje to również mnóstwo fotografii, które warto przechować. Z pomocą idzie album dla przyjaciółki Wasze wspólne zdjęcia będą pamiątka na długie lata. Taki album wykonany jest z drewna i posiada okolicznościowy grawerunek. Szczerze polecam nie tylko na podarunek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-11-2021, 21:54
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 430
Domyślnie

Wybierając miejsce do spędzenia swojego urlopu warto jednak zwrócić uwagę na ofertę jaką posiada gastronomia. W https://www.baginscyspa.com.pl/pl/gastronomia/ jest bardzo duży wybór dań, serwowane są dania polskie jak i kuchnia śródziemnomorska. Również można spróbować przepyszne wina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-11-2021, 14:50
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja dzisiaj trafiłam na ofertę biura wycieczkowego fifi travel. Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Widziałam, że w ofercie są m.in wycieczki szkolne i dla firm. Myślę, że wycieczka firmowa byłaby fajnym prezentem na zakończenie roku dla pracowników (plus oczywiście premie itd.)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.