kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-11-2020, 20:09
Agusiek55 Agusiek55 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 106
Domyślnie

Zawsze możecie skonsultować się z firmami, które zajmują się pomocą z odszkodowaniami, nic to nie kosztuje, a przekonacie się, czy macie szanse na odzyskanie odszkodowania i to za różne sytuacje. Zobaczcie sobie tu firmę https://wieksze-odszkodowanie.pl/odszkodowania/ i ich pomoc w tym zakresie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-01-2021, 14:41
Rafalski850 Mężczyzna Rafalski850 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 2
Domyślnie

Ja miałem podobny wypadek. Walczyłem z ubezpieczalnią, odwoływałem się i dostałem niskie odszkodowanie, chociaż na początku mi w całości odrzucili. Generalnie jest tak, że celem każdego ubezpieczenia jest nie wypłacać odszkodowań i ludzie się poddają. Prawnik kosztuje i szkoda na to kasy itd. Natomiast ja trafiłem na spółkę, która odzyskuje odszkodowania już od 16 lat i tylko biorą kasę za sukces, a co więcej załatwiają sprawy w drodze przedsądowej, więc szybko można wygrać. Ja akurat korzystałem z usług nalezysie.pl, które należy do Grupy Euco. Takich firm jest kilka na rynku i warto skorzystać z ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 19-01-2021, 10:44
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Zdecydowanie warto na ten temat porozmawiać z radcą prawnym. Osobiście dość często w ostatnim czasie korzystałam z usług Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Bardzo chwale sobie niezwykłe pomysły, które tylko pozwalają na jeszcze szybsze rozwiązanie sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-01-2021, 14:03
krutherford krutherford is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Warto jest do ostatniego tchu walczyć o pieniądze z odszkodowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 26-01-2021, 17:10
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 035
Domyślnie

Niestety prawie 90% odszkodowań jest zaniżonych, ale nie ma co się załamywać. Zerknijcie na stronę https://rzeczoznawcypolska.pl/ jest to firma, która potrafi załatwić dopłaty do odszkodowań. Wszystko można załatwić przez internet bez wychodzenia z domu. Mi się udało, to pewnie i Wam się uda. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-02-2021, 06:25
pawel332676767 Mężczyzna pawel332676767 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 2 180
Domyślnie

Ja chciałem mieć bardzo dobre odszkodowanie i zadzwoniłem na numer telefonu 514 455 736 .Każdemu polecam skorzystać z tej bardzo dobrej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-02-2021, 21:29
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To już bardziej złożona kwestia. Na pewno powinniście zastanowić się nad tym, czy na pewno macie odpowiednie ubezpieczenie, które zabezpieczy Was na poszczególne ewentualności. Myślę, że w https://unilink.pl/porady/ile-kosztu...ania-od-pozaru znajdziecie dokładną analizę dotyczącą ubezpieczenia mieszkania, dlatego też powinniście przekonać się o tym, co mogłoby być dla Was najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-02-2021, 19:11
hullrich's Avatar
hullrich hullrich is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja również myślę o ubezpieczeniu się na życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 09-02-2021, 14:02
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Jak ktoś nie miał wcześniej okazji być w sytuacji stłuczki to raczej jest lekko pogubiony i sam nie wie co ma robić. Niedawno moi rodzice znaleźli się w takiej sytuacji, ja szukając informacji trafiłam na taki artykuł https://unilink.pl/porady/jak-sprawd...prawcy-kolizji. Uważam, ze to najlepsze rozwiazanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 16-02-2021, 10:19
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 333
Domyślnie

Wniosek o odszkodowanie to podstawowy dokument, o jaki opiera się towarzystwo ubezpieczeniowe przy wypłacie odszkodowania. warto wiedzieć jak prawidłowo go wypełniać. Zobaczcie na stronę https://helpfind.pl/wniosek-o-odszkodowanie tutaj są pomocne in formacje i rady o tym na co zwracać uwagę gdy tai wniosek wypełniamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.