kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-06-2021, 20:13
AniKaloja AniKaloja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 8
Domyślnie

Dobre pozycjonowanie naszej strony, tudzież sklepu internetowego powinniśmy zacząć od zadbania o odpowiednie opisy produktów seo! Ja sama o tym zapomniałam i sprzedaż szła marnie. Dopiero po skorzystaniu z oferty pewnej firmy się to zmieniło!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-06-2021, 12:52
Sasanka Sasanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 5
Domyślnie

Pozycjonowanie ma sens i powinniśmy przeznaczyć część działania na promocję firmy w sieci na tego rodzaju działania. Żeby ta inwestycja się udała, najlepiej powierzyć czynności z tym związane wyspecjalizowanym agencjom marketingowym. Do tego grona niewątpliwie należy zaliczyć choćby Performance Media, które od wielu lat zajmuje się z powodzeniem działaniami w ramach pozycjonowania i szeroko pojętego marketingu w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-11-2021, 08:57
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

U nas świetne efekty firma https://virtualpeople.pl/ osiągnęła. Naprawdę ich działania są świetnie przemyślane. Mają dobrych specjalistów i wykorzystują nowoczesne narzędzia do tego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-11-2021, 11:48
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Kocham wysokiej jakości pozycjonowanie. Internet jest teraz najlepsze medium do promocji!!!
________________________________
Temat pracy licencjackiej z Fizjoterapii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-11-2021, 12:34
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Warto też postawić na firmę, dzięki której nasza nowa- wybije się znacznie i do tego będziemy mogli liczyć na nowych klientów. Dlatego polecam sprawdzić taką https://evos.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-11-2021, 22:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Blog w sklepie internetowym to jedna z podstaw przy pozycjonowaniu, dlatego na pewno warto zajrzeć na https://afterweb.pl/seo/strategia-co...-internetowym/, gdzie można sporo poczytać o strategii contentowej w ecommerce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-11-2021, 14:52
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Ja od swojej znajomej ostatnio dowiedziałam się że szkolenia seo bardzo dobrze pomagają w zarządzaniu stroną internetową i mogą znacznie zwiększyć ilość klientów. Moim zdaniem naprawdę warto skorzystać z takie pomocy w biznesie, jest to dobry sposób do rozwoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-11-2021, 11:47
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Szukasz dobrej firmy która dobrze wypozycjonuje Twoją stronę skocz do tej strony Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Współpraca zaczęła się od tego, że zleciłam im wykonanie audytu SEO, bo mimo długotrwałych działań strona nie pojawiała się zbyt wysoko w wyszukiwarce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-11-2021, 11:58
Peter Parker Mężczyzna Peter Parker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 29
Domyślnie

firm pozycjonujący nie brakuje, są ich tysiące. Ważne jest tylko by faktycznie wiedziały co robią. Jak to się mówi poznasz drzewo po owocach jego. Ich starania muszą przynosić wyraźne efekty bez czynienia szkody pozycjonowanej stronie. Ja od lat sam zajmuję się pozycjonowaniem swoich stron i zajmuje to tyle czasu że czasem już nie daję rady. Praca bardzo czasochłonna, więc zlecenie tego innym którzy się na tym znają jak najbardziej popieram. Osobiście zajmuję się produkcją mebli i pozycjonowanie mojej strony jest sporym wyzwaniem ze względu na sporą konkurencję. Drewniane meble na wymiar oferuje tysiące firm w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 30-11-2021, 11:48
kacper021 kacper021 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 15
Domyślnie

Pozycjonowanie to bardzo ważny element marketingu w internecie, oprócz tego warto również pobawić się w ADsy. Jednak połączenie tych dwóch elementów generuje konkretny efekt, który przekłada się na wykładniczy wzrost przychodów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.