kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-05-2015, 23:06
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jak zabrać się do ćwiczeń?

Jak zabrać się do treningów?
Gdzieś czytałam, że to niezdrowo tak od razu startować z dużym wysiłkiem gdy jeszcze dzień wcześniej spędzało się każdą wolną chwilę na kanapie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-05-2015, 11:51
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Myślę, że nie ma sensu fundować organizmowi takiego szoku.
Lepiej przygotować się do większego wysiłku, stawiając mniejsze kroki.
Tutaj: http://www.mediwel.pl/urzadzenie-do-...cznej-flabelos możesz zobaczyć sobie urządzenie, które umożliwia coś takiego.
Poprawia naszą ogólną kondycję, przygotowuje ciało do większego wysiłku, wzmacnia układ kostno-stawowy i mięśnie.
Oczywiście samo urządzenie nie zrobi za ciebie wszystkiego, ale to już jakiś początek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-06-2015, 09:13
kursantka kursantka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Nie zgodzę się z tym, aby organizm źle zareagował. Jasne, że będziesz mieć następnego dnia zakwasy i będziesz myślała, że umierasz. Przede wszystkim spędzając czas na kanapie nie masz kondycji, więc i nie dasz rady tak od razu intensywnie ćwiczyć. Na początek pól godzinki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-06-2015, 13:38
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja biegam nałogowo A jakoś w sierpniu chciałabym kupić rower z http://www.rowerymerida.pl/ Chcę zacząć jeździć po dzieci do przedszkola i na pływalnie. To o wiele lepsze niż komunikacja miejska mam do zrzucenia kilkanaście kilogramów i myślę, ze rower może mi w tym pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-07-2015, 11:16
Miminka Miminka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witaj. Ostatnio widziałam taką zachętę - jeśli brak Ci motywacji, zacznij jeść przed lustrem. Nago Podobno pomaga, choć nie wiem, nie próbowałam. A też brak mi chęci. Z dieta ok, gorzej z ćwiczeniami. Zaczynam i po dwóch tygodniach pasuję Brak silnej woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-07-2015, 09:40
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Umów się z koleżanką na zajęcia. Druga osoba też bardzo motywuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-07-2015, 13:05
Tajwanka Tajwanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Mogę napisać coś o swoich doświadczeniach: najlepiej zacząć stopniowo, od małych ilości powtórzeń, ale wykonywanych bardzo starannie, bo jak się od razu rzucimy na ostre treningi i przetrenujemy, to nasza motywacja szybko rozpłynie się w powietrzu dobrze jest też ćwiczyć z kimś drugim albo w grupie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-07-2015, 10:15
wirgiliusz wirgiliusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

A jak się zabrać...Bardzo prosto, ruszyć się z domu i już zabierać się do ćwiczeń. Warto mieć do takich ćwiczeń jakąś koleżankę..Razem będzie łatwiej się motywować i razem na pewno będzie lepiej podchodzić do tematu ćwiczeń. Ja zawszę ćwiczę z Patrycją, chodzimy od roku na fitness.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-07-2015, 14:48
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja zaczęłam z dnia na dzień i było ok. Coraz lepiej mi idzie to całe zdrowe odżywianie i namawiam mojego faceta na zmianę nawyków. Znalazłam nawet Dymatize elite mass gainer i chyba mu zamówię, przydałoby mu się pare kilogramów bo jest strasznie chudy mimo niezdrowego odżywiania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-08-2015, 22:39
malwinax malwinax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

masz rację - nie ma co od razu zaczynać od Bóg wie jak trudnych i mocnych ćwiczeń ale nie dlatego, ze coś Ci się może stac ale szybko się zmęczysz na początku i jeszcze szybciej zniechęcisz. musisz zaczynać powoli, stopniowo i wszystko robić dokładnie. będzie efekt i będzie zapał
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.