kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-11-2017, 13:45
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

moja mama miała okropne blizny po trądziku, usuwała je w klinice MediArt Instytut w Poznaniu, już po kilku zabiegach od razu lepsza miała buzię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-11-2017, 14:00
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Można jeszcze ewentualnie spróbować neuro glikol bielendy, te kosmetyki przeznaczone są do cery szarej, zmęczonej, mieszanej, tłustej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami, z objawami utraty jędrności i widocznymi zmarszczkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-11-2017, 19:07
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

hmm szczerze mówiąc blizny po trądziku to naprawdę spory problem. Ja miałam długo z tym problem. Skóra na twarzy (szczególnie w okolicach żuchwy) była w bardzo złym stanie. Niczym nie dało się zamaskować blizn i nierówności. W końcu zdecydowałam się na peelingi chemiczne w salonie Kanon Piękna https://salonkanonpiekna.pl/ .
Po kilku zabiegach zauważyłam ogromna poprawę. Skóra się wyrównała i nabrała równego koloru. W dodatku zabiegi odbywają się w miłej atmosferze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-11-2017, 17:11
Monika_78 Monika_78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jedno słowo - mikronakłuwanie, ale nie korzystaj z urządzeń dostępnych na Allegro, bo to zgubny temat.
Jeżeli urządzenie typu Dermaroller to taki z medycznym certyfikatem.
Mokronakłuwania nie można stosować jednak gdy występują jeszcze stany zapalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-05-2018, 10:00
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Sama ostatnio szukałam sprawdzonego sposoby na pozbycie się blizny, która powstała u mnie na skutek zabiegu chirurgicznego. Na stronie http://wszystkoobliznach.pl/ znalazłam informacje o specjalnych maściach oraz plastrach silikonowych, które są szeroko polecane. Stosuję już je od kilku dni, mam nadzieję że pomogą mi uporać się z tą blizną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-06-2018, 19:37
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Bo akurat te blizny to jest nasze przekleństwo zgpdzicie się? Nie dość że człowiek najpierw męczył się z trądzikiem, to za chwilę musi jeszcze ogarnąć to co po nim dostanie w spadku... Moim leczeniem zajął się Doktor Konrad Lewandowski. Blizny wygładzaliśmy kwas hialuronowym Neauvia RHEOLOGY o czym tutaj doktor wiecej wspomnial http://drkonradlewandowski.pl/mezoterapia/ Zalezalo nam na poprawie ogolnego stanu skory i przede wszystkim dostarczeiu jej "bodźca" ktory pozwoli jej pozniej samoistnie produkowac kolagen
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-06-2018, 11:53
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja mam blizny i zastanawiam się, co z nimi zrobić. Nie chcę tak wyglądać całe życie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-06-2018, 10:35
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

wala nie ma się co łamać tylko trzeba działać, spróbuj zelu sutricon, uzbrój się w cierpliwość i działaj , na pewno trzeba sytematyczności, jak bedziesz wsmarowywać żel to rób też masaż tych okolic przez kilka minut, możesz spokojnie go używać pod makijaż
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-06-2018, 10:37
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Da się ich pozbyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-07-2018, 05:40
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Oczywiście że się da, jak nie masz kasy na zabiegi możesz sobie kupić bio oil, też działa a dużo nie kosztuje, tylko jeden warunek, trzeba cierpliwie smarować blizny prze co najmniej 3 miesiące
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.