kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-01-2015, 13:55
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie Wzdęcia w ciąży

Cześć dzewczyny. Czy Wy również tak bardzo męczyłyście się ze wzdęciami w ciąży ?
Jakie znacie na to sposoby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-01-2015, 06:41
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Cytat:
Napisał dorocina
Cześć dzewczyny. Czy Wy również tak bardzo męczyłyście się ze wzdęciami w ciąży ?
Jakie znacie na to sposoby?
Kochana jest to bardzo częste w ciąży tak więc uwierz,że nie tylko Ty się z tym męczysz.
Możesz zajrzeć sobie tutaj:
http://wzdecia.net/o-wzdeciach/wzdecia-w-ciazy.html
Na stronie znajduje się dobry artykuł o wzdęciach w ciąży, co może je powodować. Poczytaj sobie. Sama jak miałam wzdęcia to nie chciałam brac leków chociaż lekarz zapewniał mnie, że espumisan nie jest szkodliwy. Piłam rumianek. Bardzo skuteczny środek
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-02-2015, 09:50
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Też miałam taki problem i pewnie wiele kobiet też tak ma. Warto wtedy udać się do lekarza w celach konsultacji. Polecam do tego ciekawy artykuł http://www.espumisan.pl/o-wzdeciach-...to-sa-wzdecia/ Który bardziej zapozna nas z problematyką wzdęć i na pewno pomoże nam z tym walczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-05-2015, 00:33
igax igax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Podobno wzdęcia w ciąży to naturalna sprawa. Mnie też to spotkało. Od pierwszych dni ciązy mój brzuch był twardy i miałam wrażenie, że jelita kompletnie przestały mi pracować. Starałam się jeść jedzenie z durzą zawrtością błonnika ale to nie zawsze pomagało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-05-2015, 20:49
szubert88 szubert88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dziewczyny mam okropne wzdęcia a jestem w 6 tygodniu..
jest to mało przyjemny tłumiący ból.. nie jest on ciągły ,pojawia sie na chwile i mija. Oprócz tego jest strasznie spiąca!! bylam juz jak nie wiedziałam ze jestem w ciąży... to wszystko zniosę, ale wzdęcia mnie już wykańczają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-06-2015, 13:27
kasia87 kasia87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

To zupełnie normalna sprawa, trudno, musisz się przemęczyć, na szczęście to nie jest żaden niepokojący objaw. Jelita są ściśnięte, w ogóle wszystkie narządy mają coraz mniej miejsca, bo dzidziuś rośnie, także tylko się cieszyć. Słuszna sprawa z tą dietą, są też różne nieinwazyjne środki, ale to lekarz musi podać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-06-2015, 16:11
Miminka Miminka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witaj. Niestety nie tylko ty się tak męczysz. Pewnie mało pocieszające, ale wiedz, że wiele z nas cierpi w ciąży katusze. Ja się staram nie jeść w ogóle potraw wzdymających i jem dużo warzyw i owoców oraz piję wodę. Wzdęcia nadal są, ale rzadziej. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-09-2015, 19:10
kalinka kalinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 3
Domyślnie

Ale jednak warto sprawdzić czy to nie "TO CO MAJĄ WSZYSCY" i udać się do specjalisty. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolicy to skorzystaj z usługv GINEKOLOGIA WARSZAWA lub jakiegos innego zaufanego specjalisty. Lepiej trzymać rękę na pulsie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-10-2015, 14:54
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Mnie w ciąży bardzo długo męczyły skurcze żołądka. Nie mam pojęcia od czego to było, być może związane z mdłościami. Na szczęście po kilku tygodniach przeszło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-09-2017, 10:33
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Mnie boli brzuch już jakiś miesiac. Lekarz zrobił badania ale niczego nie stwierdził. Dzisiaj trafiłam na http://natrawienie.pl/ Przeczytałam kilka artykułów i podejrzwam że mam nerwicę żołądka, wszystkie objawy się zgadzają. Muszę iść do innego lekarza, może potwierdzi diagnozę i da mi leki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.