kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-04-2015, 18:42
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zależy od miasta, ale najdrożej to chyba idzie w kolejności Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków albo podobnie. Na pewno na Górnym Śląsku masz taniej i w Łodzi. Zresztą na stronie http://www.marta-kulawik.pl/kawalerka-w-katowicach masz opis kawalerek i przeglądając inne strony sobie porównasz i Ci wyjdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-04-2015, 11:30
paulinqa1990 paulinqa1990 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 24
Domyślnie

To wszystko zależy od dewelopera, metrażu mieszkania itp. Ja znalazłam fajne mieszkanka na http://www.vivainvest.pl/ i mega mi się podobają - lokalizacja, cena itp. Muszę jeszcze je pokazać rodzicom i narzeczonemu i mam nadzieję, ze je kupimy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-04-2015, 21:47
maria2015 maria2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Takie mieszkanie w bloku z tego co patrzyłam w ogłoszeniach w gazetach czy też w ogłoszeniach na stronach internetowych to wynoszą tak w moim mieście od 100 tys zł. Wszystko podrożało to i również te mieszkania również podrożały. Na razie spłacam z mężem kredyt za mieszkanie bo stwierdziliśmy, że wynajmować się nam nie opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-05-2015, 16:39
hakutra hakutra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ostatnio na mokotowie zakup mieszkania to cena przynajmniej między 300 tyś zł a 400zł, ale to mieszkania bardzo nowoczesne metraż chyba od 48 metrów kwadratowych. Nie wiem jak innych miastach, bo nie przeglądam informacji a tą informację którą wam sprzedałem to rzuciła mi się w oczy kiedyś tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 07-05-2015, 18:43
GwiazdaFit GwiazdaFit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ceny mieszkań jak wszystkiego innego wołają o pomste do Boga . Przykładowo w Warszawie jak ja się rozglądałam to kupno nowego mieszkania w stanie deweloperskim to około 400 000 zależy też jaki metraż. Kupno mieszkania od kogoś około 300 000 . Dlatego zastanawiam się z narzeczonym czy nie wybudować nie wielkiego domu jednorodzinnego ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-05-2015, 12:08
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

przy takich cenach też bym się zastanawiała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-06-2015, 19:34
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Jak się ma grunt - to można budować dom. W Warszawie chyba jednak o to ciężko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-06-2015, 09:11
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Na pewno nie jest tak tanio ale z drugiej strony duże miasto daje nam większe możliwośći .Zarabia się tam o wiele więcej. Mamy również pewność,że nasze mieszanie nie straci na wartości w przyszłości.

Odsyłam obecnie do strony, na której można sobie przejrzeć najciekawsze inwestycje deweloperskie w tych największych miastach kraju
http://www.vivainvest.pl/ - znajduje sie na niej bardzo dobre porównanie tego co obecnie można zakupić. Mieszkań jest sporo. Cała Polska się rozbudowuje. Ludzie również stopniowo przenoszą się na przedmieścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-06-2015, 15:25
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

W Warszawie najdrożej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-07-2015, 16:34
koktajlowelove koktajlowelove is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Jeśli panujesz kupić mieszkanie w dużym mieście, to musisz liczyć się z tym, że ceny w takich miejscach to dosłownie kosmos... Takie inwestycje to tylko dla ludzi, których na to stać Wydaje mi się, że ciężko będzie znaleźć coś w centrum i dość tanio...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.