kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-11-2022, 18:25
ErvinSmith ErvinSmith is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 68
Domyślnie Forex

Spróbujmy więc dowiedzieć się, czym jest Forex bez przechodzenia do oficjalnego źródła (z własnego doświadczenia). W Internecie jest wiele reklam na ten temat, wiele recenzji, które można podzielić na pozytywne i negatywne, drugie o wiele więcej, a pierwsze, jak rozumiem, piszą przedstawiciele centrów dealerskich: podobno zdobądź milion z 1000, a nawet z 10 dolarów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-11-2022, 22:07
RichterBelmont Mężczyzna RichterBelmont is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 94
Domyślnie

Kilka lat temu postanowiłem również wzbogacić się na transakcjach walutowych. Wszystko zaczęło się od nieszkodliwej gry, na kontach demo kilku firm. Trwało to około roku. Wydawało mi się, że prawie wszystko wiem o Forex. Z łatwością korzystałem z dowolnych narzędzi platformy, w tym liczb Fibonacciego. Przez większość czasu zwiększałem swój kapitał, ale zawsze wciągałem wszystko, aż do ostatniego centa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-11-2022, 14:30
Nimble Nimble is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 83
Domyślnie

Właściwie nie widzę sensu zbierania skórek na Steamie. Jeśli chcesz tylko od czasu do czasu znaleźć i użyć odrobiny skóry, to w porządku. Jeśli chcesz stworzyć kolekcję, przestań próbować i kup, co chcesz w BTW, możesz sprawdzić ten link do bardzo fajnej Skórki noża ursus. Jest mało prawdopodobne, że dostaniesz coś takiego na Steamie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2023, 00:07
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeśli ktoś chce inwestować w forex najpierw musi wiedzieć na czym polega forex i z jakim ryzykiem to się wiąże. Wszyscy myślą że bez wiedzy i przygotowania zarobią krocie a kończy się zazwyczaj stratą majątku. Jak się przeszkolisz to dopiero wtedy inwestuj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-03-2023, 10:22
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

Jesli chcecie wiedziec na czym to polega, to ja moge polecic Roberta Gawede i kurs u niego, facet ma naprawde duzą wiedze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-03-2023, 21:50
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 330
Domyślnie

Plecaki też bardzo łatwo można kupić dla siebie i bliskich https://jovitravel.pl/ Na wyjazdy konieczny będzie pakowny plecak. Można tutaj odkryć świetne modele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-04-2023, 10:15
Mennica Skarbowa Mennica Skarbowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 103
Domyślnie

Szukając interesujących opcji inwestycji, które skutecznie przechowują wartość przez lata względem dewaluacji pieniędzy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm naszej obsługi, najlepsze rynkowe ceny, niski spread i czas realizacji przy zakupie fizycznie złotych monet i sztabek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.