kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 23-09-2016, 08:27
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Można to połączyć i czytać przy muzyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 23-09-2016, 15:05
malo malo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

ja uwielbiam muzykę i taniec niedawno się odważyłam i zapisałam na profesjonalne zajęcia. Podobno ta szkoła tańca jest jedną z lepszych w mieście także wiążę z nimi ogromne nadzieje na rozwój swoich umiejętności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 27-09-2016, 20:38
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

Dużo z was pisze o muzyce, słuchacie czy też gracie? Ja bardzo chciałabym opanować gitarę. Znalazłam na https://hurtowniamuzyczna.pl gotowy zestaw dla ucznia - instrument plus akcesoria. Mąż mnie bardzo dopinguje, więc pewnie go kupię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 29-09-2016, 20:57
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja również uwielbiam słuchać dobrą muzykę w wolnych chwilach a wieczorami oglądać dobre filmy Nie wyobrażam sobie teraz robić tego wszystkiego bez pobierania jednego i drugiego w internecie gdyż wręcz nienawidzę szukać filmów online i to przycinanie.. Zawsze pobieram je na https://5f.pl/ Jeszcze się nie zdarzyło żebym nie znalazła tam filmu którego szukam. Do tego pobiera bardzo szybko więc chwała Ci mój ulubiony portalu ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 04-10-2016, 16:20
betinka betinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 1
Domyślnie

Mam hobby ostatnio takie dość kontrowersyjne pewnie jak na młodą mężatkę, ale już późno w nocy gdy synek śpi, a mąż w pracy na nocce to odpalam świetną gierkę. Walka i to męska. Scenki z efektami i ciekawe rozgrywki. Wystarczy download cs i wypróbujcie. Może i Wam podejdzie taka męska gra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 08-10-2016, 15:51
kamyk's Avatar
kamyk Mężczyzna kamyk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 10
Domyślnie

Moje pytanie wzięło się stąd, że większość koleżanek w moim wieku (ok23 lat) nie ma żadnych pasji. Dla nich każda zaoszczędzona złotówka to dodatkowa impreza lub zabieg kosmetyczny. Większość życia kobiety, które znam, poświęcają zdobyciu męża, dorabianiu się i oszczędzaniu każdego grosza na budowę domu. Nic ich nie interesuje, chyba ze na krótko... A ja właśnie z mężem kupujemy teleskop, bo uwielbiamy patrzeć w gwiazdy. Wprawdzie jesteśmy początkującymi podglądaczami nieba, ale od czegoś trzeba zacząć Poza tym interesuję się malarstwem i fotografią, jednak w tym drugim nie mam prawie żadnego doświadczenia i dobrego sprzętu też brak
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzy*deł, ale naj*ważniej*sze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 10-10-2016, 10:00
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

No to pięknie! My mamy z moim pasje. Bez nich byśmy się pozabijali. ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 16-10-2016, 20:05
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja bardzo lubię słuchać muzyki. Co kilka dni ściągam dla siebie muzykę z http://sciagara.pl/ Nie lubię mieć cały czas tych samych piosenek na liście. Poza tym dużo czytam i podróżuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 17-10-2016, 09:43
annakoro annakoro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 1
Domyślnie

Ja przez chwilę sporo rysowałam, ale później przerzuciłam się na uprawianie sportu Dużo większą radość mi to sprawia

_____


blendery barmańskie

Ostatnio edytowane przez annakoro : 17-10-2016 o 09:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 17-10-2016, 11:07
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

sport to fajna opcja zwłaszcza po pracy kiedy można się nieźle wyżyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.